Коли ми відчуваємо наближення перемоги, наш тиск підвищується, а серце починає вистрибувати з грудей. Цим можна охарактеризувати й ті події, що відбуватимуться у слоті “Ейфорія” від Британського виробника IsoftBet. За механікою, ігровий процес стане розгортатися на сітці з 6 барабанів, 2-7 рядків та 117 649 засобів виграти приз.

Покласти на одне каскадне обертання гравці матимуть змогу від 0.20 до 20 Фунтів Стерлінгів. Це приємні цифри за чіткої та стабільної математики, яка має середню дисперсію та віддачу 96%. Здійснити першу подорож зі збором коштовних каменів допоможуть бездепозитні бонуси за реєстрацію у найкращому казино України.

Смарагдова ейфорія MegaWays має кілька бонусних функцій, які забезпечують гравцю додаткові прибутки. А насамкінець, гра пропонує величезне збільшення ставки - х10 000. Тож, подивимося на цю консоль уважніше.

Основні опції Ейфорії та виплати по комбінаціям

У Euphoria MegaWays присутні 10 платіжних позначок, які рухатимуться лавиною згори вниз. 6 з них, сплачують менше, а інші 4 - більше, але потрібно намагатися робити добірки з 3-6 символів. Тож, ейфорія надає такі профіти:

  • Значення карток з Покеру, від 9 до A, здатні надати максимальні множники: х0.4, х0.5, х0.6, х0.75, х1 та х1.25 за співпадіння 6 символів;
  • Зелений смарагд у формі п’ятикутника забезпечує від х0.25 до х2 за 3-6 іконок;
  • Бузковий коштовний камінець має збільшення ставки у 2.5 рази за появи 6 малюнків;
  • Блакитний шестикутник надає х0.5 - х5 до ставки;
  • “Біле коло” має множення ставки у 50 разів за 6 осередків.

Попри це, бурхливі емоції мають змогу забезпечити особливі малюнки. Це: Дикий символ Веселки, Блакитний та Червоний Скаттери, Таємнича іконка зі знаком питання та Позначка множника із початковим х3 до ставки. Кожна з цих іконок може з’явитися на барабанах під час лавин, в будь-який час.

Додаткові ігри Euphoria MegaWays

Під час відтворення виграшного комбо, його швидко змінюють інші іконки, завдяки каскаду. Лавина буде задіяна доти, доки на сітці з’являтимуться призові послідовності. Також, це стосується Вайлдів - вони змінюють всі 10 платіжних малюнків, крім Скаттерів, допоки не зійдуть з ігрового поля.

Таємничі малюнки випадають рандомно під час обертів та стають будь-якими платіжними значеннями слота. Подібним чином, можуть з’явитися й символи множників, які додають свої значення до загального профіту. До того ж “Ейфорія” у будь-яку мить може перейти до режиму максимального MegaWays, де залучається 117 649 активних ліній. До речі, рівень із множниками та максимальними лініями можна активувати одночасно.

За появи 3, 4, 5 або 6 блакитних Розкидів, гравець може отримати 8, 10, 12 чи 14 фріспінів. Під час обертів також з’являтимуться множники х2 і х3, що може призвести до отримання загального х729. До того ж отримавши 6 символів множників, гравець продовжить подорож 3 фріспінами.

Супер-спіни доступні за появи 3 і більше Скаттерів, але серед них повинен бути принаймні один Червоний Розкид. Тут, активується аналогічна кількість обертів, як і за умови звичайних фріспінів. Але, виплати на цьому рівні автоматично подвоюються. А якщо, очікування бонусу стає занадто тривалим, можна просто його купити за х30, х100 або х300 до ставки.