Останнім часом одяг напрокат користується великою популярністю. Взяти в оренду можна будь-які вироби, починаючи зі святкових суконь та закінчуючи реквізитами. Наразі зросла затребуваність в повсякденних речах. Однак, не менш потрібні й виробів для особливих випадків – весілля, День народження, зустріч випускників, конференція тощо.

На egolist.ua замовники розміщують свої побажання щодо отримання послуги: оренда одягу, а виконавці пропонують свої варіанти на зазначений період користування.

Весільні туфлі нареченої

Навіщо потрібна оренда речей?

Послуга, що пов'язана з орендою одягу, націлена на швидку моду. Люди можуть скористатися пропозицією прокату та підібрати для себе одяг ділового стилю, святкові сукні, весільне взуття тощо. Завдяки оренді можна отримати будь-які вироби від відомих брендів та високої якості, при цьому не вкладаючи великих грошей.

Прокат одягу та реквізитів для свят виступає альтернативою придбання нових товарів. Оренда має попит серед населення, тому що деякі речі одягаються лише раз. Скориставшись такою послугою, клієнти отримують наступні переваги:

  • вбрання для конкретного заходу;
  • можливість приміряти нову модель, щоб дізнатися чи вона личить;
  • отримання для повсякденного носіння брендового одягу;
  • економія на покупці нових виробів.

Завдяки прокату збільшується час використання одягу знижуються обсяг його виробництва та негативний вплив на навколишнє середовище.

Яким чином здійснюється оренда речей?

На платформі Egolist користувач може вибрати необхідну річ серед пропозицій, які виставляють декілька компаній, що займаються орендою одягу та реквізитів до свят. На сайті передбачений новий варіант пошуку: користувач створює оголошення про бажану річ та чекає на відповіді від виконавців. При бажанні замовник може створити чат, на якому будуть обговорюватися нюанси оренди.

Головне, що слід зазначити – який саме одяг потрібний, для кого (жінка чи чоловік, дорослий чи дитина), термін прокату, оплата та інші важливі моменти.

Egolist – зручна платформа для пошуку бажаних речей.