Багато сучасних магазинів пропонують можливість купувати товари, оплачуючи їх вартість частинами протягом декількох місяців або років. Розстрочка — це різновид споживчих кредитів. Найчастіше вона використовується для оплати дорогих товарів, оскільки робить фінансове навантаження рівномірнішим. Проте розстрочка від Sense Bank може використовуватись і для оплати порівняно недорогих товарів. У житті бувають ситуації, коли недорога річ потрібна терміново, але грошей на неї не вистачає.

Які умови розстрочки пропонує Sense Bank?

Найкращий спосіб зацікавити клієнтів — запропонувати їм різні умови на вибір. Sense Bank розуміє цю просту істину та пропонує кілька варіантів розстрочки:

  1. Легка. Дозволяє купувати товари та послуги у партнерів Sense Bank. Річна ставка становить 0,01%, термін — від 3 до 24 місяців. Мінімальна сума для покупки складає 500 гривень. Перший внесок не потрібний.
  2. Моментальна. На відміну від інших варіантів, дозволяє робити покупки практично в будь-яких магазинах. Для оформлення достатньо оплатити товар карткою та оформити розстрочку у програмі Sense SuperApp. Річна ставка — 51,8%, термін — 24 місяці. Мінімальна сума — 500 гривень. Перший внесок не потрібний.
  3. Універсальна. Дозволяє купувати товари на сайті або у торговому центрі Епіцентр. Річна ставка — 0,01%, термін — 6 місяців. Мінімальна сума — 500 гривень. Перший внесок не потрібний.

Що варто враховувати під час оформлення розстрочки?

Скориставшись цією банківською послугою, ви погоджуєтесь з певними умовами. У разі оформлення розстрочки клієнт:

  • має виплатити відсотки відповідно до умов кредитного договору;
  • зобов'язаний виплатити штраф у разі невчасного погашення відсотків за кредитом;
  • має бути готовим до того, що банк звернеться до відповідних державних органів з метою примусового вилучення коштів у разі несвоєчасної виплати заборгованостей;
  • має право відмовитися від розстрочки без пояснення причин упродовж 14 днів після оформлення;
  • може зупинити дію договору шляхом дострокового повного погашення заборгованості;
  • не зобов'язаний погоджуватись на інші послуги, які пропонує банк;
  • не зобов'язаний виконувати умови договору, якщо банк вніс зміни до нього в односторонньому порядку.

Підбиваючи підсумки, завдяки Sense Bank ви можете отримати у позику суму понад 500 гривень на будь-які покупки. При цьому є можливість вибрати найбільш зручну для вас схему погашення заборгованості.

АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022.