Нижня білизна від Вікторія Сікрет відома у всьому світі, нею захоплюються, про неї мріють, адже кожен виріб – це оптимальне поєднання розкоші, естетики, комфорту та сексуальності. У наш час мало хто знає про те, з чого ж розпочалася історія легендарного логотипу. А як же виник та змінювався бренд?


Історія створення легендарного бренду

У 70-х роках минулого століття американець Рой Реймонд зайшов в одну з крамниць, щоб підібрати нижній одяг своїй коханій. Після безлічі невдалих спроб та варіантів вій дійшов висновку, що жінки-продавці не вміють спілкуватися з чоловіками стосовно вибору білизни, а асортимент виробів дуже мізерний.

Ця подія надихнула Роя відкрити власний магазин, в якому буде продаватися витончена жіноча нижня білизна на будь-який смак, гаманець та параметри фігури. Головне те, що вибір буде великим, а жінки-консультанти не соромитимуться її продавати представникам чоловічої статі. Перший магазин Victoria's Secret був відкритий у 1977 році, оформлений у вікторіанському стилі.

У 1982 році Рой Реймонд продав власну фірму Леслі Векснеру, який за сумісництвом був власником компанії The Limited Brands за 4 млн. доларів. Після цих подій розпочався тріумф бренду Victoria's Secret у всьому світі.

Ключовими перевагами кожного виробу були:

  • стиль;
  • комфорт;
  • гламур;
  • сексуальність та зручність.

Виробництво високоякісних комплектів відбувалося лише на території країн Європи. 

Перші модні покази Victoria's Secret

У 1995 році відвідувачі готелю Plaza змогли побачити перший в історії шоу-показ Victoria's Secret. Моделі тих років мали значно скромнішний вигляд, демонстрували домашній одяг, доповнений кардиганами та халатами. Крім цього, програма не передбачала наявності музичного супроводу і крил в учасниць показу. До речі, більшість манекенниць не мали великого досвіду, не приймали участі в кастингу і були запрошені по телефону. Ця подія втой час не була висвітлена на шпальтах відомих глянців, хоча там були присутні редактори, знаменитості, але через кілька років дістати квитки на подібний захід було дуже проблематично.


Злети і падіння Victoria's Secret

Сьогодні, моделі всесвітньо відомого бренду слідкують за своїм харчуванням, займаються спортом, багато хто з них щаслива у шлюбі, мають дітей. “Ангели” для багатьох дівчат стали справжніми кумирами, прикладами для наслідування.

Кожен показ, в якому вони беруть участь, не схожий на попередній. Кожна з дівчат, традиційно, з'являється на подіумі з крилами метелика, ангела, птаха чи феї. Моделі Victoria's Secret є представниками практично всіх континентів. Крім цього, шоу передбачає демонстрацію Fantasy Bra. Це комплект білизни, який прикрашений золотом та дорогоцінним камінням, показатися в якому перед публікою мріє кожна красуня.

Вперше такий грандіозний лук був продемонстрований Клаудією Шиффер у 1996 році. Не дивлячи на лаконічний дизайн, вартість оцінили в 1 млн. доларів.  У 1996 році Хайді Клум з'явилася перед публікою у Millennium Bra, вартістю 10 млн. доларів. Комплект був оздоблений сапфірами та діамантами. Через чотири роки Жизель Бюндхен показалася на подіумі у стильному вбранні за 15 млн. доларів.


Йшли роки активного процвітання бренду, але вже у 2019 році фінансові показники компанії впали, керівнику рекомендували змінити стратегію. Цього ж року арештували головного фінансиста ВІкторія Сікрет за підозрою у торгуванні людьми. Рік по тому з'явилась новина, що власник планує продати активи. У розпал пандемії було закрито більше 250 фірмових магазинів.

У 2021 році все стало налагоджуватися, прибуток бренду почав збільшуватися, власник відмовився від продажу компанії. Бренд почав відроджувати легендарні покази з незабутніми шоу-програмами та “ангелами” модельної зовнішності.