Вам набридло програвати в покер онлайн? Ви готові почати вигравати більше ігор і отримувати прибуток? Якщо так, то ця стаття для вас.

Тут ми обговоримо кілька порад і рекомендацій про те, як перестати програвати в покер онлайн і змінити свою долю. Якщо ви присвятите себе освоєнню гри і підійдете до неї правильно, то зможете швидко стати успішним гравцем у покер! Читайте далі, щоб отримати всю необхідну інформацію, якщо ви втомилися програвати і готові заробляти гроші, граючи в онлайн-покер.

1. Розуміти покер онлайн та його правила 

Якщо ви хочете перестати програвати у віртуальний покер з друзями, вам потрібно розуміти гру та її правила. Дізнайтеся, які типи карт є в грі, як розігрувати кожну роздачу і коли краще скидати або підвищувати ставку.

Знання цих речей допоможе вам приймати правильні рішення під час гри в покер з іншими гравцями і дасть вам більше шансів на успіх. Ось деякі правила гри в покер, які вам потрібно знати:

 • На початку роздачі кожному гравцеві роздають по дві карти сорочкою донизу.
 • Після початкової роздачі гравці можуть урівняти, підвищити або скинути ставку залежно від сили своїх карт і/або від того, як, на їхню думку, можуть розвиватися роздачі інших гравців.
 • Після того, як усі ставки зроблені в кожному раунді (включаючи будь-які побічні ставки, якщо такі є), одночасно перевертаються три загальні карти, які називаються "флоп".
 • Наступний раунд ставок відбувається за тією ж структурою, що й попередній, залежно від того, яку комбінацію гравці мають після того, як побачили флоп.
 • Четверта карта, відома як "Терн", відкривається всім активним гравцям, що залишилися в грі, після чого відбувається ще одне коло ставок з урахуванням цієї нової карти, доданої в руку кожного гравця;
 • П`ята і остання загальна карта - "Рівер"; - завершує роздачу кожного гравця, після чого кожен, хто залишився, має останню можливість зробити колл, підняти або скинути свою ставку в цій конкретній грі відповідно до своїх шансів і потенційних виграшів/програшів, підготовлених на основі прочитання доступних варіантів кожного гравця на той момент під час гри.

2. Аналізуйте стиль гри ваших опонентів

Це допоможе вам визначити їхні стратегії, слабкі та сильні сторони, щоб ви могли приймати кращі рішення під час гри проти них. Ось як ви можете це зробити:

 • Спостерігайте за тим, як вони роблять ставки і реагують на різні ситуації.
 • Спостерігайте за мовою їхнього тіла; це може дати підказки про те, який у них тип руки.
 • Звертайте увагу на те, як часто вони блефують або підвищують ставку на префлопі (і постфлопі).
 • Зверніть увагу, чи є опоненти більш агресивними, коли у них сильна рука, або пасивними, коли вони грають зі слабкими руками.
 • Відстежуйте результати опонента протягом декількох сесій/ігор, щоб виявити тенденції в його стилі гри.
 • Шукайте повторювані патерни, які можна використовувати проти нього в майбутніх іграх.
 • Знайдіть найкращі покерні сайти, читаючи відгуки інших гравців і порівнюючи бонуси, турніри та акції, пропоновані кожним сайтом.

3. Зверніть увагу на позицію та розмір ставки

Позиція і розмір ставки в покері - це два найважливіші фактори, які слід враховувати, коли ви намагаєтеся перестати програвати в інтернет-покері. Обидва ці елементи можуть кардинально вплинути не тільки на результат роздачі, але й на всю гру.

Позиція

Позиція - це відносне розташування гравця по відношенню до інших гравців за столом. Залежно від позиції, гравець може мати переваги або недоліки, коли справа доходить до ставок і блефу.

Наприклад, якщо гравець знаходиться на пізній позиції (ближче до кнопки дилера), він зможе спостерігати за всіма діями своїх опонентів, перш ніж приймати власні рішення. Це дає йому більше цінної інформації та більше можливостей, ніж гравцям на ранніх позиціях, які не можуть знати, як діятимуть інші гравці.

Розмір ставки

Розмір ставки - ще один важливий фактор, який слід враховувати під час гри в онлайн-покері. Занадто мала ставка може означати, що ви надасте занадто багато інформації про свою руку, в той час як занадто велика ставка може полегшити вашим опонентам колл або фолд, виходячи з їхнього сприйняття сили вашої руки і своїх власних карт. Важливо знайти баланс між цими двома крайнощами, щоб максимізувати свій прибуток і мінімізувати втрати.

4. Переглядайте роздачі після кожної сесії

Перегляд роздач після кожної сесії - це важливий крок до покращення вашої гри в онлайн-покері. Це дозволяє вам розпізнати закономірності у вашій грі і внести необхідні корективи, щоб стати кращим гравцем.

Ось кілька порад про те, як переглядати роздачі після кожної сесії:

 • Визначте помилки: Після сесії перегляньте кожну роздачу і спробуйте виявити будь-які помилки, яких ви могли припуститися. Ви зробили поганий колл? Ви втратили можливість блефувати? Дозволили комусь іншому диктувати вам дії в тій чи іншій роздачі? Подумайте, чому ці помилки сталися і які стратегії можна було б застосувати замість них.
 • Аналізуйте поведінку опонента: Важливо стежити за патернами ставок ваших опонентів, щоб наступного разу, коли вони будуть грати таку ж роздачу, ви могли відповідним чином підлаштуватися. Занотовуйте будь-які підозрілі ставки або чек-колл, щоб бути більш підготовленими до майбутніх зустрічей з ними.
 • Ставте цілі для вдосконалення: Після того, як ви визначили слабкі місця у своїй грі, поставте конкретні цілі для покращення, розбивши їх на менші завдання. Наприклад, якщо ви помітили, що стаєте надто самовпевненими під час блефу, поставте собі за мету дізнатися про схильності інших гравців, перш ніж робити такі ризиковані кроки.
 • Порівнюйте з найкращими бонусними пропозиціями в онлайн-покері: 

Це дозволить вам максимізувати загальну прибутковість від гри в онлайн-покер. Це дасть вам уявлення про те, на якому рівні ви перебуваєте порівняно з конкурентами, і дозволить дізнатися, в яких сферах ви можете отримати більшу потенційну винагороду, ніж в інших, граючи в ігри та турніри на реальні гроші.

Підсумок

Дотримуючись порад, викладених у цій статті, ви зможете дізнатися, як перестати програвати в онлайн-покері і стати кращим гравцем. З практикою і терпінням ви зможете розробити стратегії, які працюватимуть для будь-якого типу гри або формату турнірів.

Розуміючи основи людської поведінки під час гри в покер і дотримуючись цих простих кроків, ви зможете досягти успіху, особливо якщо відвідаєте GGPoker і почнете грати на ньому вже сьогодні!