Іноді необхідно терміново отримати аналізи, а часу на це зовсім не вистачає. Для того, аби дізнатися всю необхідну інформацію про те, що для цього потрібно, можна записатися до клініки в онлайн-режимі. Медична лабораторія ТОВ «CSD» надає кваліфіковану послугу з проведення аналізів для всіх хто звертається. Але для того, щоб здати аналізи, необхідно попередньо здійснити замовлення по телефону контактного центру, або саме у медичному закладі лабораторії, завітавши туди самостійно. Також можна створити заявку на сайті компанії.

Формат функціонування лабораторії

Лабораторна клініка CSD працює вже досить довгий час. Вона працює за наступними принципами:

- Для отримання точного результату по взятому біоматеріалу, термін  виконання послуг лабораторія CSD встановлює індивідуально для кожного клієнта.

- Вартість такої послуги залежить від виду та кількості проведених досліджень. Окрема плата здійснюється на взяття біоматеріалу у людини.

- Лімфатична дисекція включена у вартість проведення аналізу.

- Доставка біологічного матеріалу клієнта здійснюється виключно у замороженому вигляді.

- Робота доставки здійснюється у великих містах України. Детальніша інформація знаходиться на сайті компанії.

- Тривалість дослідження залежить від його складності та індивідуальних чинників, які повідомляються клієнту.

- Робота буде проведена за умови, якщо в лабораторію буде зданий матеріал в достатній кількості та якості.

- Дослідження, які проводяться в лабораторії CSD рекомендоване мережею NCCN.

В яких випадках надаються знижки

При онлайн замовленні, клієнтам пропонується 3% та 10% знижка на деякі послуги. На комплексні аналізи та дослідження з позначкою «N» знижки не передбачені. А позначка «М» означає, що аналізи треба здавати лише у медичному закладі. В будь-яких інших випадках, або при виникненні питань, слід проконсультуватися з фахівцем. Для цього можна написати повідомлення в онлайн-режимі на сайті лабораторії, або набрати номер телефону клініки.

Замовлення послуги та отримання результатів

Обслуговування клієнта відбувається протягом робочих днів. В свята та вихідні ніякі аналізи не проводяться. CSD залишає за собою право змінювати деякі умови надання послуг, якщо вважає це за потрібне. Адже додаткові дослідження іноді потребують більш точних висновків. Клієнт може забрати свій результат через 2 дні після здачі матеріалу на діагностику. Але бувають і винятки, тому для уточнення, рекомендується зателефонувати в контакт-центр CSD.