Із настанням тепла водієві варто підготувати свій транспорт для експлуатації на теплих дорогах. Особливо це стосується автомобілей, в яких вже декілька років підряд одну й ту саму гуму. З часом покриття стирається, через що варто оновлювати виріб. Важливо вибрати не тільки надійного виробника, а й купити літні шини відповідного типорозміру до моделі та габаритів машини. Великий асортимент магазину Gumma.ua дозволить вибрати якісний виріб, враховуючи основні потреби покупця.

Чим літня гума вирізняється від зимової?

По-перше, обидва вироби зроблені з урахуванням покриття, на якому вони будуть пересуватися. Зимовий варіант більш пристосований до засніжених та слизьких доріг та має відповідний захист у вигляді малюнка протектора, який дозволяє втримати керування авто в екстремальних умовах. Літній варіант розрахований на пересування по теплих та гарячих дорогах, тому зроблений з більш міцної гуми: вона не втрачає якісних характеристик під впливом високих температур.

Якщо людина керує автомобілем у важких умовах, то варто це врахувати під час вибору шин. Малюнок протектора, тип боковин та глибина канавок здатні вплинути на міцність конструкції, тим самим збільшивши експлуатаційний термін. Також не варто ігнорувати поради по застосуванню, які надає виробник, оскільки є можливість швидкого псування елементів.

Що варто врахувати під час купівлі гуми

Не потрібно бути експертом, щоб придбати високоякісний виріб, достатньо просто знати основні параметри авто та звернутися до консультанта в інтернет-магазині. Під час пошуку моделі, консультант може запитати про такі складові автомобіля:

- тип протектора;

- різновид профілю колеса;

- навантаження;

- габарити шин;

- максимальна швидкість;

- бажаний рівень шуму тощо.

Попередньо можна познайомитися з виробниками та відгуками на моделі, які вони пропонують. Після цього у людини формується думка щодо певних брендів та бажання придбати найкращі варіанти.

Чому варто вибрати Gumma.ua?

На сайті кожен охочий може вибрати для себе найкращий варіант гуми відповідно до запиту. Уважні працівники за потребою проконсультують, а також швидко оброблять замовлення та відправлять його зручним перевізником. Маагазин співпрацює з такими брендами, як Dunlop, Hankook, Goodyear та іншими, які мають багато прихильників на ринку. До кожного комплекту людина гарантовано отримує гарантію від виробника, що послуговує страхуванням від придбання неякісних шин.