Все більше людей переконуються в корисності велосипеда та використовують його в будь-яких ситуаціях. Підібравши відповідну модель можна пересуватись містом, їздити на роботу та прогулянки, але важливо інвестувати в якісний велосипед.

Найбільш функціональними та зручними є моделі таких брендів Fischer, Curtis, Peugeot і т.д. Ці марки отримали визнання та популярність і більшості європейських міст та довели свою надійність та технологічність. Українські споживачі також можуть купить gitane велосипед європейського виробництва тут на сайті berlin-market.com.

Пропозиція Berlin Market: доступність та якість

Інтернет-магазин berlin-market.com займається продажем велотранспорту та аксесуарів для велосипедистів. В каталозі магазину запропоновані різні моделі велосипедів, які були у вжитку, але зберегли свою цілісність та функціональність. Замовляючи техніка бу з європи на сайті berlin-market.com можна купити транспорт відомого бренду за ціною в половину дешевше нової одиниці товару.

Варіанти велосипедів в тематичних розділах сайту Berlin Market:

  • гірські;
  • двопідвісні;
  • міські;
  • шосейні;
  • гібрид;
  • підліткові;
  • дитячі.

Замовлення вживаного велосипеда це раціональний внесок, який дозволяє економити, але не втрачати у якості. Велосипед б/у постачається з передових країн Європи, де розвинута культура їзди на велосипеді та якісне дорожнє покриття. Ці фактори сприяють збереженню транспорту та забезпечують його цілісність.

Більш того, менеджери Berlin Market перевіряють моделі перед виставленням на продаж та за потреби здійснюють технічне обслуговування. Всі товари компанії справні, в гарному стані та значне дешевше нових моделей.

Правила оформлення замовлень в магазині Berlin Market

Ознайомившись з пропозицією компанії та визначившись з моделлю необхідно виконати нескладну процедуру оформлення замовлення. Для того щоб замовити велик на сайті berlin-market.com, менеджери рекомендують додати його в корзину, вказати контактну інформацію та підтвердити замовлення.

Після того як замовлення буде відправлено, покупцю зателефонує консультант та підтвердить наявність та терміни доставку. За необхідністю можна додатково порадитись з менеджером та уточнити в нього питання, що турбують. Всі співробітники компанії ознайомлені з асортиментом товару, можуть надати вичерпну консультацію з підбору та обслуговування велосипедів.

Зазначимо, що на всі моделі діє гарантія, тому якщо виникли питання під час обслуговування, можна також телефонувати до магазину і консультуватись за наявними проблемами. Компанія має власний сервісний центр, де можна замовити діагностику та ремонт свого вело байку.

Таким чином, купівля вживаного велосипеда в магазині Berlin Market може бути вигідною через його доступність, належну якість та гарантійне обслуговування. Крім того, б/у велосипеди можуть постачатися з додатковими аксесуарами або оновленнями, встановленими попереднім власником.