З кожним днем натиск зі сторони країни-агресора на нашу Україну знаходиться на стабільному рівні, тому військові, які стоять на захисті кордонів потребують наявності додаткових аксесуарів.На сьогодні було зафіксовано, що велика кількість українських компаній розпочала активну діяльність в плані виготовлення аксесуарів, які передбачаються для подальшого використання збройними силами України. Їх темпи виготовлення насправді вражають.Окрім того, в нинішній економічній ситуації є потреба звертати увагу саме на товари від українських виробників. Компанія Machinegun.com.ua розробила власну лінійку продуктів, які можуть застосовуватися українськими військовими.

На початку березня на лівому березі міста Києва було проведено спеціальну виставку «Волонтер-Експо», де сучасні підприємства та волонтери, які займаються виготовленням засобів для збройних сил України, представили свої інноваційні розробки у вигляді аксесуарів для військових.Спектр продукції, яка була представлена на виставці, є досить широким.Тут можна було детально познайомитися з різноманітними триногами,турелями, кріпленнями та іншими аксесуарами, які належать до категорії максимально надійних та зручних в планівикористання.Особливої уваги заслуговує тринога для Browning M2, яка користується попитом серед військових.

Особливість виставки полягала в тому, що тут кожен бажаючий міг максимально детально ознайомитися з особливостями застосування різних видів аксесуарів. Присутні були не тільки військові, але й представники різноманітних підприємств, які працюють в оборонній галузі.На виставці пролунала досить велика кількість запитань, на які було надано якісні відповіді і однозначно можна сказати про те, що зміцнення обороноздатності країни суттєво покращиться.