Сольова жижа для pod-системи – модний тренд на ринку вейпінгу. Основний компонент - сольовий нікотин, який виходить шляхом окислення звичайного органічного. Він набагато міцніший за органічний, але при цьому париться легше. Купить жижу для пода можна в найближчому вейпшопі або інтернет-магазині. Ціни на сольовий нікотин цілком доступні.

Що потрібно знати про сольову рідину?

Чому сольовий нікотин не солоний? Сама жижи для под систем абсолютно не солона і, звичайно ж, не має нічого спільного зі звичайною кухонною сіллю. Але сольовий нікотин легко париться без удару по горлу. Це досягається за рахунок кислотності, яка становить лише 6,5-7 одиниць. Сольовий нікотин всмоктується в кров дуже швидко. Сольовий нікотин ідеально підходить для малопотужних подів.

Переваги сольової рідини:

  • Швидке вгамування нікотинової спраги. Щоб отримати ефект накурювання, достатньо зробити всього 2-3 затяжки.
  • Відмінна безпечна альтернатива звичайному курінню.
  • Повна відсутність неприємних запахів.
  • Нема ефекту удару по горлу.

Чим ще добрий сольовий нікотин, що при використанні в подах неможливо отримає передозування. Хоча міцність сольового нікотину досить висока від 20 до 50 мг/мл. Є рідини, що містять 65 мг/мл.

Де купити гарні заправки для вейпу в Запоріжжі?

Якщо ви шукаєте заправку для електронних сигарет, то оптимальним рішенням стануть рідини для вейпу на сольовій основі. Їх можна придбати в інтернет-магазині Vaper`s Lab. У цьому магазині є весь асортимент товарів для вейпінгу: починаючи від електронних сигарет до окремих компонентів (гліцерин, пропіленгліколь, ароматизатори). Детальніша інформація доступна тут.