Вас цікавить момент того, чи можна купувати бу монітор в Україні в більш ніж чудовому стані та з різноманітними потрібними вам функціональними характеристиками? Можете бути впевнені в тому, що якщо вам знадобився хороший монітор для комп’ютера бу, такої техніки у нас в країні більш ніж предостатньо.

На сучасному ринку України є досить велика кількість вигідних пропозицій від різноманітних офлайн та онлайн магазинів, які займаються продажем вживаної техніки. Зокрема ви зможете купити монітори FullHD з HDMI без будь-яких зусиль та особливих проблем, особливо якщо оберете для покупки кращу з компаній.

На які з характеристик бу моніторів важливо звертати увагу аби не прогадати з покупкою?

Вас цікавить скільки коштує бу монітор для комп'ютера станом на сьогодні? Поспішаємо одразу зупинити вас. Вартість бу монітора, незалежно від того, цікавить вас ігровий монітор бу чи може для подальшого використання в роботі – це далеко не найперша характеристика, на яку важливо звертати особливу увагу. Звісно наявний у вас бюджет теж важливий, але все ж не більше ніж наповнення монітора, адже саме від нього буде дуже багато залежати, в тому числі і ваш комфорт під час роботи з монітором.

На що ж тоді варто звертати увагу в надії купити дешеві бу монітори як не на їх ціну, запитаєте ви? Саме таке питання і виникне у людини, яка раніше не мала досвіду того, як обрати бу монітор по функціональним характеристикам. Досвідчені ж покупці чудово знають про те, що перед придбанням вживаного монітору важливо вирішити, які саме параметри мають для покупця найбільше значення. І так, перед безпосередньою покупкою екрану, зверніть ретельну увагу на наступні характеристики:

  • Роздільна здатність з діагоналлю. Чим більшим за розмірами буде ваш монітор, тим чіткіше ви зможете бачити на зображенні деталі. Для стандартних завдань обирайте середні та менші моделі моніторів, в той час як для роботи краще обирати найбільші з моделей, адже з меншими за розмірами вам просто не буде зручно працювати. Найпопулярнішими сьогодні вважаються вживані монітори 19, 22, 24, 27 дюймів.
  • Наступною характеристикою для вибору монітора є матриця. У процесі вибору вживаного монітора враховуйте частоту оновлення. Якщо це монітори з частотою оновлення в 60 ГЦ, вони відмінно підійдуть для роботи. Якщо ж ви хочете з комфортом переглядати улюблені фільми та грати в ігри, вам чудово підійдуть вживані монітори з частотою оновлення в 75 ГЦ та більше.
  • Контрастність – ще один важливий критерій вибору. Бувають монітори зі статичною або ж динамічною контрастністю.
  • Додатково спеціалісти радять під час вибору вживаних екранів звертати увагу на покриття моделей зі їх вигинами та відповідно станом. Раптом у вас немає досвіду в процесі вибору вживаних екранів – це аж ніяк не привід раніше часу розпочинати хвилюватися, адже найкращі бу монітори вам допоможуть підібрати професійні спеціалісти. Головне в цьому питанні – обрати для співпраці вартий уваги магазин, звісно чудово буде якщо це саме інтернет-магазин.

Великий вибір бу моніторів з гарантією в інтернет-магазині AS-IT.UA

Якщо ви маєте бажання купувати вживані монітори з гарантією та від цілого ряду відомих виробників, які з позитивної сторони зарекомендували себе у світі, радимо обов'язково звернути увагу на AS-IT.UA. Це відома в Україні компанія, яка впродовж тривалого часу успішно спеціалізується на продажу вживаної комп'ютерної техніки. Співпрацюють тут не лише із фізичними особами, пропонуючи охочим справну техніку за більш ніж доступними цінами українського ринку, але й також ведуть роботу з компаніями.

Тому якщо ви все ще не придбали монітори відомих виробників HP, DELL, ASUS, LG, які б змогли на всі 100% задовольнити вас своєю роботою та функціональним наповненням (мова зараз про характеристики), ласкаво просимо на шопінг. На віртуальних полицях цього відомого у нас в країні магазину, ви з легкістю зможете знайти саме ті бу монітори, про які мріяли та навіть більше.

Всю необхідну вам для швидкого зв'язку контактну інформацію, ви знайдете на офіційному онлайн сайті компанії в розділі «Контакти». До речі, зараз купити бу монітор з гарантією в магазині бу техніки AS-IT.UA ну дуже вже фінансово вигідно. Тому поспішайте!