Розглядаючи діяльність сучасних фермерів варто звернути увагу на те, що більшість з них намагається одночасно вирощувати велику кількість різних сортів соняшника. Але на цьому етапі це не зовсім правильно, так як кожний сорт потребує окремої ділянки,  що в подальшому дає можливість максимально правильно розрахувати прибуток, який буде отриманий від реалізації продукції. При бажанні придбати насіння соняшника високої якості, реалізувати цей процес по максимально доступній вартості можна на офіційному сайті нашого інтернет-магазину.

Основні різновиди насіння соняшника

Вирішивши придбати такий посівмат, як соняшникове насіння, варто звернути увагу на те, що на сьогодні селекціонери найчастіше всього використовують 4 категорії гібридів. Серед них виділяють наступні:

  • середньопізні - підходять для вирощування в максимально теплих регіонах;
  • середньостиглі – гібриди, які користуються найбільшим попитом;
  • середньоранні - це культури, які мають чітко виражений короткий вегетативний період;
  • ранньостиглі - період дозрівання цих рослин є найкоротшим.

Вибір в сторону конкретного гібриду варто робити з врахуванням регіону, в якому насіння буде висіватися та інших не менш важливих характеристик.

Основні фактори, на які варто звертати увагу під час вибору посівного матеріалу

Перед тим, як здійснити процес придбання посівного матеріалу у вигляді насіння соняшнику, варто звернути увагу на основні фактори, які допоможуть здійснити правильний вибір. До них відносяться наступні:

  • ключові особливості кліматичних умов того регіону, в якому буде висаджено насіння соняшника;
  • показники схожості, які зафіксовані у кожного окремого сорту;
  • поживність та структура ґрунту;
  • показники очищенності сорту насіння;
  • якість посівного матеріалу;
  • стійкість до різноманітних хвороб.

Серед фермерів найбільшим попитом користуються теплолюбні гібриди. Це пов'язано з тим, що таке насіння має дуже тонке лушпиння, тому здійснювати процес його висівання можна при показниках температури від 4 градусів тепла. Якщо розглядати насіння соняшника, яке дає можливість отримати максимальний прибуток, то сюди варто віднести високоолеїновий соняшник. Його особливість полягає в тому, що процес його вирощування відбувається так само, як звичайного соняшника. Тому немає потреби у придбанні додаткових видів техніки. Не менш цікавими є лінійні гібриди. Їх особливість полягає в тому, що процес їх вирощування можна реалізувати в регіоні, який має різноманітні кліматичні умови. Навіть якщо кількість опадів буде мінімальною, хороші врожаї все одно гарантовані.

Наш агромагазин agrotorg.org.ua пропонує для придбання широкий вибір такого посівного матеріалу, як насіння соняшника, яке має найкращі характеристики.  Це в подальшому буде відображатися на високій врожайності та максимальному прибутку фермера. Різноманіття насіння досить широке, тому кожен зможе знайти для себе той сорт, який необхідний для його земельної ділянки.