Пральний порошок – засіб, який використовується кожною людиною і практично щодня. Вибір пральних порошків на сьогоднішній день просто величезний, тому можна і заплутатися. Як правильно вибрати порошок пральний на сайті інтернет-магазину Domki, щоб він був ефективним та безпечним? Потрібно просто дотримуватися рекомендацій фахівців.

Як вибрати хороший пральний порошок за типом прання

Якщо має бути прання вручну, то пральний порошок повинен добре пінитися. Справа в тому, що руками досить важко ретельно відтерти плями на одязі, а ось активна піна надаватиме додаткову дію на додаток до механічного тертя тканини.

Незважаючи на поширення пральних машин-автоматів, багато людей досі користуються пральними машинами активаторного типу. Справа в тому, що при такому машинному пранні речі переміщаються по барабану зверху-вниз, ударяючись об воду і стінки агрегату - це заміна механічного впливу при ручному пранні. Як правило, пральні порошки для ручного прання рекомендується використовувати в активаторній машині, на упаковці порошку легко знайти відповідне маркування.

Окреме питання - як вибрати хороший пральний порошок-автомат? Потрібно також звертати увагу на його маркування – воно позначить засіб саме для машинки-автомата. Такі порошки утворюють дуже мало піни, що не заважає активному відпранню забруднень на тканинах.

Зверніть увагу: якщо машинка-автомат має фронтальне завантаження, потрібно особливо уважно поставитися до вибору прального порошку. Занадто багато піноутворення призведе до того, що піна просочуватиметься назовні, затікати в різні отвори агрегату. Це може спровокувати замикання – несправність побутової техніки гарантовано.

Як вибрати порошок для пральної машини за формою

На ринку побутової хімії представлені засоби для прання у різних формах – гелі, порошки, капсули, таблекти. При виборі засобу варто звернути увагу на його концентрацію - чим більша кількість активних компонентів міститься в засобі, тим краще буде відпрати речі. У порошки з високою концентрацією активних компонентів виробники найчастіше вводять кондиціонери – таким чином засіб буде відпрати і освіжати білизну одночасно.

Ще один важливий нюанс – для яких тканин призначений пральний порошок. Ця інформація міститься на упаковці, але все ж таки слід знати, що капсули небажано використовувати для прання вовняних речей - на одязі може залишитися гель, укладений в капсули.