Дотик до чарівного світу природи – це завжди свято. Саме таку піднесену атмосферу створюють квіткові салони, обладнані за всіма сучасними вимогами. Потрапивши у таке місце, людина не намагається поспіхом купити букет та бігти у своїх справах, ні! У гарному флористичному закладі виникає бажання погуляти між оранжерейними рослинами, роздивитись оригінальні вази та інтер'єрні прикраси, вибрати ексклюзивний подарунок або незвичайну квітку.

букет з роз

Саме таким місцем є Украфлорамагазин квітів, що втілює в собі всі сучасні вимоги до такого роду закладів. За його скляними стінами вирують справжні тропіки, на його полицях звабливо виблискують гарні вази та цікаві статуетки, лунає тиха приємна музика. Справжній релакс! Проте, окрім естетичних переваг, існують і суто практичні чинники, що спонукають зробити вибір на користь подібного закладу. 

Переваги великих флористичних компаній

Солідні квіткові магазини частіше за все не обмежуються букетними рослинами, до своїх каталогів вони включають безліч товарів, дотичних до світу рослин, а також всілякі подарункові дрібнички. І чим більший асортимент, тим вищий клас магазину та його рейтинг. Зазвичай у продажу присутні:

  1. Зрізні квіти: троянди, хризантеми, тюльпани, півонії, гвоздики, ґербери, лілії, кали, а також екзотика – амариліси, антуріуми, стреліції. Також у продажу є велика кількість допоміжних рослин для аранжування букетів.
  2. Кімнатні рослини: декоративно-листяні (пальми, фікуси, драцени, всілякі ліани, папороть, ампельні культури) та квітучі (фіалки, гібіскуси, бегонії, гортензії, орхідеї тощо).
  3. Вуличні рослини: в магазинах з багатим асортиментом можна купити готові до висадки садові культури, цибулини та бульби, насіння, підрощені саджанці дерев та кущів.
  4. Інвентар: ножі, ножиці, секатори, лейки та інші необхідні для квітникаря чи садовода предмети. 
  5. Спеціалізовані добрива та ґрунти, що кращим чином підходять під кожен тип рослин.
  6. Ємності: горщики, вазони, кашпо, вази.
  7. Флористичні аксесуари: стрічки, декоративний папір, мереживо, стікери, флористична піна.
  8. Подарунки та декор інтер’єру: свічники, статуетки, рамки для фото, декоративний текстиль тощо.

Тож, якщо порівняти подібний салон із пересічним квітковим магазином, переваги очевидні. І вони стосуються не тільки асортименту.

букет тюльпанів

Гнучка політика цін

В великих флористичних закладах, таких як київська Ukraflora, навіть екзотичні та унікальні рослини інколи можна придбати доволі недорого, що дозволяє зробити система акцій та знижок. До того ж час від часу відбуваються розпродажі, тоді ціни падають до мінімальних показників. Тож, окрім естетичного задоволення від відвідин великого салону, існують і цілком практичні мотиви. Не нехтуйте ними, робіть правильний вибір!