Житло людини являється не лише тим місцем, де завжди та повсякчас комфортно, спокійно і затишно. Житло – це перш за все місце, де не повинно бути ніяких шкідників. Саме так, будинок обов'язково повинен успішно протистояти різноманітним комахам та гризунам, які зі своєю появою здатні принести чимало клопоту власникам, причому не лише міських квартир, але й приватних будинків.

Правда на превеликий жаль, навіть якщо сучасне житло поліпшеного планування й у ньому застосовані найновітніші оздоблювальні матеріали, воно все одно схильне до зараження короїдом та шашелем.

Що робити в ситуаціях, коли комахи-деревоточці не дають спокійно жити?

Шашель може оселитися у конструкціях дахів. Також не гидує ця комаха й дерев'яними перекриттями між поверхами з горищними приміщеннями. Шашель також любить балки з брусами, крокви та цілий ряд інших елементів конструкції. Ось чому важливо ретельно проводити обробку дерева від цього шкідника. Пам'ятайте про те, що боротьба з короїдом та шашелем повинна обов'язково проводитися своєчасно. Чим швидше ви її розпочнете, тим ефективнішою в кінцевому результаті вона буде.

Для того щоб ви могли ефективно розпочати боротьбу із шашелем у вашому домі, не вдавайтеся до самостійних методів. Одразу радимо вам довіряти цю справу справжнім професіоналам своєї справи, як от спеціалістам інноваційної компанії Шашель.нет https://www.shashel.eu/znischennya-shashelya/. Саме ця інноваційна компанія спеціалізується на виробництві унікального обладнання для безпечної та 100% екологічної боротьби з короїдом та шашелем.

Різновиди методів боротьби з шашелем

Оскільки такий шкідник запросто може зруйнувати цілі будівлі та перетворити на потерті ваші меблі, відповідно існує безліч методів боротьби із жуком. Зокрема серед розповсюджених методів боротьби з цими дерев'яними шкідниками спеціалісти виділяють:

     хімічні чи простіше кажучи обробка різноманітними неорганічними хімічними або органічними речовинами в газоподібному чи твердому або зрідженому станах;

     термічні чи простіше кажучи знищення комах впливом знижених та високих температур;

     ну і звісно СВЧ метод боротьби.

У цій ситуації слід пам'ятати про те, що постійні інновації в галузі отрутохімікатів та велика різноманітність методів просто загартували комах й зробили їх несприятливими до отрути. У них скоріше з'явиться імунітет до інсектицидів, ніж вони загинуть від них.

Серед усіх трьох різновидів боротьби найефективнішим проти деревоточців сьогодні вважається саме НВЧ або простіше кажучи мікрохвилі.

НВЧ – ефективний та дієвий метод боротьби з короїдом та цілим рядом інших деревоточців

Цей метод, що його у своїй роботі використовують спеціалісти компанії Шашель.нет, навіть узимку під час низьких температур 100% вдало знищує всіх та кожного непроханого гостя при цьому не наносячи ніякої шкоди навколишньому середовищу та лісоматеріалам. Річ у тім, що теплова енергія прогрівається деревину до необхідної температури, яка потрібна для знищення всіх шкідників. Сам процес прогрівання мікрохвильовим полем набагато краще відбувається в місцях скупчення води. Оскільки живі організми містять від 70 до 90% води, перебуваючи в полі дії НВЧ хвиль, вони нагріваються набагато інтенсивніше ніж саме дерево, де вони раніше розвивалися. Це відповідно і є 100% гарантією їх повного та швидкого знищення.

Варто відзначити і те, що крім знищення шкідників, які знаходяться у дереві, такий метод допоможе дбайливо підсушити деревину до прийнятних значень. За допомогою НВЧ також можна буде висушити грибницю цвілі, яка у більшості випадків буває в симбіозі з окремими видами короїдів.

У вас є проблеми з шашелем та короїдом? Хочете дізнатися відповіді на свої питання? Для того аби обговорити всі ці та інші моменти вашої майбутньої співпраці, звертайтеся. Професійні та висококваліфіковані спеціалісти компанії Шашель.нет залюбки проконсультують та в короткий проміжок часу приїдуть до вас задля того аби раз та назавжди позбавити вас від настирних комах-деревоточців, які псують ваше житло та не дають спокійно жити.