glo

На правах реклами.

glo™ призначений для повнолітніх споживачів нікотиновмісної продукції.

Необхідно відмітити, що пристрій для нагрівання тютюну glo™ не спалює тютюн, а нагріває його до заданої температури в залежності від моделі (HYPER +, HYPER X2, PRO, PRO SLIM, HYPER+ UNIQ) та вибраного режиму використання (Standard – 240-250оС, Boost – 270-280оС).

Як і будь-яка електронна техніка, пристрої для нагрівання тютюну повинні регулярно заряджатися. В glo™ використовуються літій-іонні акумулятори, що мають високу енергетичну ємність, низький саморозряд, великий цикл зарядки-розрядки, а ще вони не потребують додаткового обслуговування. Зарядка для гло (glo™) можлива як при повному розрядженні батареї, так і при частковому.

Час заряджання залежить від моделі, яку ви використовуєте. Орієнтуватися потрібно на наступні параметри заряду:

  • glo™ HYPER +   — до 3,5 годин;

  • gloHYPER X2  —  до 3,5 годин;

  • gloPRO  —  до 3,5 годин;

  • gloPRO SLIM  —  до 2 годин;

  • gloHYPER+ UNIQ  —  до 3,5 годин.

Рекомендується використовувати зарядний кабель, що йде у комплекті із девайсом.  Але для зарядки підійдуть й інші варіанти кабелю Type-C - наприклад від більшості сучасних смартфонів з ОС Android.  Ми рекомендуємо використовувати адаптер з параметрами — 5V 1A. Це оптимальне рішення для glo™ зарядки. Ви також можете використовувати адаптер з напругою 5V 2A та 5V 0,5A. Головне — дотримуватись правил безпеки, що вказані в інструкції до нього.

На що впливає тривалість заряду пристрою

При повному заряді можна використовувати до 20 сеансів* пристрої  glo™ HYPER X2, PRO, HYPER PLUS, HYPER+ UNIQ, а gloPRO SLIM до 16 сеансів**.  Точний час використання на одному заряді залежить від різних причин:

  • як часто користуються пристроєм;

  • який режим частіше вибирається. Режим Boost швидше нагріває, але суттєво знижує рівень заряду.

Повні цикли з часом можуть погіршити ємність акумулятора. Тому важливо дотримуватися рекомендацій, які є в інструкції та робити перерви між сесіями. Це дасть змогу не тільки зберегти заряд, але й можливість пристрою трішки охолонути. Адже надмірне перегрівання може стати причиною поломки.

Дуже важливо своєчасно заряджати пристрій, оскільки при його низькому заряді сесія не розпочнеться, а статися це може у доволі непотрібний момент. Для цього у комплекті з пристроєм є зарядний USB кабель Type-C. Ви можете здійснювати зарядку як від мережі, так і від ноутбука чи ПК. 

Для правильного підключення потрібно під'єднати кабель до пристрою, почекати доки засвітяться індикатори та залишити девайс заряджатися. Пам’ятайте, якщо здійснюється зарядка гло (glo™) пристрою, а вам потрібно в цей час його використати, то для правильної роботи потрібно спочатку від'єднатися від мережі на час сесії, а після неї знову поставити на зарядку.

  * При використанні у режимі Буст. За умови повністю зарядженого акумулятора та може відрізнятися залежно від поведінки користувача.

**За умови повністю зарядженого акумулятора та може відрізнятися залежно від поведінки користувача