63d2483374dbb.jpg

Камера відеоспостереження з нічним баченням – важливий елемент для ведення цілодобового спостереження. Саме вночі відбувається більшість злочинів. Особливо це актуально для вуличних камер спостереження (https://dahua-technology.com.ua/videokamery/ustanovka_ulichnaya/), щоб контролювати периметр у нічний час доби. При цьому потрібно розуміти, що далеко не кожна камера відеоспостереження з інфрачервоним підсвічуванням однаково ефективна при роботі. Розглянемо докладніше, навіщо вони потрібні і тонкощі вибору такого обладнання.

Основні критерії вибору ІЧ камери спостереження

Важливо правильно вибрати камеру відеоспостереження із нічним баченням, бо від цього безпосередньо залежатиме якість картинки. Зображення має бути контрастним та чітким, не повинно бути проблем із розпізнаванням автомобільних номерів, осіб тощо. Розглянемо основні критерії вибору.

Підсвічування

Найчастіше в камерах відеоспостереження використовується саме інфрачервоне випромінювання, яке дозволяє бачити у темряві. Але також є моделі, які працюють спільно зі світлодіодним підсвічуванням – камери аналогічно зможуть «бачити» у повній темряві або при поганому освітленні. Відмінна риса полягає в тому, що інфрачервоне підсвічування людське око не сприймає, тому обладнання залишиться непомітним для зловмисника.

Режим «День/Ніч»

Не на всіх об'єктах є цілодобово, тому не завжди є можливість самостійно включати необхідний режим роботи. Ідеальним вибором будуть камери з режимом «День/Ніч», які автоматично включають денний та нічний режим. Це значно підвищує рівень безпеки на об'єкті. Необхідно відзначити, що є камери відеоспостереження з можливістю зйомки вночі в кольор

63d24840439e1.jpg

Рівень чутливості матриці

За якість картинки за поганого освітлення відповідає матриця. Чим вище показник мінімального освітлення, тим чіткішим буде виходити зображення – відсутні шуми.

Динамічний діапазон

Показник динамічного діапазону можна вважати гарантією яскравого та кольорового зображення, але разом із цим відповідає за контраст білого, чорного та сірого кольору. Якщо динамічний діапазон буде низьким, буде слабка матриця, тоді є шанс отримати зображення низької якості. Потрібно вибирати моделі з діапазоном від 120 дБ для проведення якісної картинки вночі.

Фільтр ICR

Це не технологія, а спеціально призначений елемент у камерах відеоспостереження, що зможе захистити матрицю від додаткового підсвічування вдень. Це потрібно через різну довжину світлових хвиль. Фільтр ICR покращуватиме зображення. Без цього елемента зображення буде з порушеною передачею кольору і розмитим.

Корпус

Усі вуличні камери піддаються згубним зовнішнім чинникам: опади, вологість, перепади температур, механічні дії тощо. Важливо вибирати обладнання з високим індексом захисту – це дозволить функціонувати за будь-яких умов.

Враховуючи всі ці критерії, ви зможете вибрати відповідну камеру відеоспостереження для вулиці з нічною зйомкою, яка буде відповідати всім вимогам та побажанням.