Спортсмени уважно слідкують за станом тіла, приділяючи особливу увагу харчуванню та тренуванням. Проте через великі навантаження організм не може виробляти деякі поживні речовини, тому атлети приймають додаткові речовини та стимулятори. Найпопулярнішою добавкою серед атлетів є протеїн купити який можна у спеціалізованому магазині Belok.ua. Висока концентрація білку дозволить швидко відновити енергію після тренування та допоможе наростити м’язи й збільшити вагу.

Які є види протеїну

Протеїн є однією з найпопулярніших категорій товару для атлетів, оскільки білкові продукти є найкращим рішенням як для схуднення, так і набору ваги. Дехто вважає, що цей спортхарч – найдешевший варіант добавки, проте дійсно якісний виріб – дороге задоволення.

Як і будь-який продукт, протеїн також має класифікацію. Тренер може порадити придбати виріб залежно від харчових звичок та потреб спортсмена. Основний компонент – білок може бути виділений з різних продуктів. Вирізняють такі види добавки:

- сироватковий;

- комплексний;

- казеїн;

- яловичий;

- рослинний;

- яєчний та інші.

Вони відрізняються не тільки способом виготовлення, а й ціною: найдорожчим є яловичий протеїн, а найдешевшим сироватковий ізолят. Ціноутворення також залежить від вмісту білка, зокрема це 80-95%.

Амінокислоти, які є продуктом розпаду від речовини, добре засвоюються організмом, зокрема м’язовою тканиною. Потрапляючи у кров, добавка всмоктується й покращує метаболізм, що впливає на ріст та формування м’язових тканин. Тому спортсмен вже через декілька тижнів тренувань бачить помітний ефект від спортивного харчування.

Як обрати протеїн

На сайті https://belok.ua/protein/ кожен покупець знайде для себе потрібний продукт залежно від потреби. Основою вибору є продукт, з якого виокремили білок. Наприклад, вегани купують спортхарч на основі рослинного компонента. Також окремим продуктом є різновид для жінок: організм набагато повільніше переварює речовину, ніж чоловічий, тому потребує більш м’якого виробу.

Наступним критерієм має бути якість. На першій позиції має бути білок у великій концентрації, далі – інші домішки та ароматизатори. Порошок можна знайти зі смаками (ягоди, печиво, шоколад та інші), які зроблять коктейль більш приємним на смак. Також варто звернути увагу на виробника, оскільки популярні бренди за роки на ринку завоювали певну репутацію, яка супроводжується високоякісними продуктами та великою кількістю відгуків серед спортсменів.