Подарунки дарують по приводу і без приводів. Адже робити сюрпризи так же весело та цікаво, як і отримувати їх. Зовсім необов’язково чекати особливого дня чи свята, щоб подарувати близькій людині незабутні емоції.

магазин подарунків

Сучасність диктує свої правила. І дарувати традиційні подарунки відходить в минуле. Багато людей уже віддають перевагу креативним презентам, які викликають радість і задоволення. До речі, на думку експертів Юамейд, якщо навіть обраний класичний варіант, то варто його урізноманітнити листівкою чи солодощами в яскравій упаковці. Для вибору сюрпризу доцільно відвідати магазин подарунків, де зібрані пропозиції від справжніх вітчизняних майстрів.

Поради стилістів

Для того, щоб здивувати людину зовсім необов’язково купувати дорогі подарунки. Навіть звичайна чашка, оформлена яскраво та стильно принесе більше втіхи, ніж традиційний флакончик аромату.

Стилісти інтернет магазину креативних подарунків рекомендують визначити для кого готується сюрприз:

  • Представниці прекрасної статі варто дарувати такі презенти, про які вона мріяла. Доповняти варто цікавинками – гарячим шоколадом, какао, стікерами. Практичні вироби не рекомендується дарувати неординарним особам. Для цінительниці домашнього вогника підійдуть стильні аксесуари для затишку – ароматичні свічки, вази, інтер’єрні подушки, пледи.
  • Подарунок для представників сильної статі варто підбирати під його характер та темперамент. Варто відмовитися від тих предметів, які чоловік купує для себе сам. Адже головне – це створити атмосферу свята. І в цьому допоможуть всілякі дрібнички – веселі листівки, смачні чаї та цукерки.
  • Купуючи подарунок для дитини варто пам’ятати про вікові категорії . Для наймолодших рекомендується вибирати розвиваючі ігри чи яскраві книги, для дітей молодшого шкільного віку – оригінальні конструктори. А от здивувати підлітка найважче. Тут варто подарувати те, що хоче юнак чи дівчина, доповнивши веселою листівкою, креативними стікерами, милою статуеткою.
  • Колегам варто купувати практичні вироби без особистого тлумачення. Це можуть бути універсальні ручки чи блокноти, папки для зберігання паперів чи зручні підставки. Купити варто годинник, вазу, рамку під фото.

Звісно передбачити все неможливо. І вибрати щось дійсно бажане не так уже і просто. Саме тому стилісти uamade, якщо це доречно, запитати про переваги напряму.

подарунки

А веселими емоціями стануть додані до презенту враження - цукерки, шоколад, стікери, футболки з тематичними написами. І не слід забувати про упаковку, адже враження отримується в перші секунди вручення.