Телескопічний навантажувач Маніту – це універсальний пристрій, тому він може використовуватися у багатьох галузях промисловості. Ці машини використовуються як у сільському господарстві, так і в будівництві, тому при виборі навантажувача варто знати, на які параметри слід звертати особливу увагу. Ці машини коштують досить дорогі, тому кожен інвестор має знати, що потрібно враховувати під час виборів телескопічного навантажувача.

З якою метою купують телескопічний навантажувач?

Перше та найголовніше, що потрібно зробити при виборі телескопічного навантажувача – це визначити, для чого він використовуватиметься. Ці машини використовуються в багатьох галузях промисловості:

  - сільське господарство,

  - будівництво,

  - морська та деревообробна промисловість,

  - садівництво.

Найбільш поширеним їх застосуванням є транспортування різних типів матеріалів, завантаження чи розвантаження піддонів та контейнерів. Варто зазначити, що в сільському господарстві ці пристрої можуть часто використовуватися, як трактор, наприклад, після попереднього навантаження стогів сіна на причіп. Функціональність цього пристрою можна збільшити, оснастивши спеціальними аксесуарами. Найпопулярнішим навісним обладнанням для телескопічних навантажувачів сьогодні є газонокосарки, вилкові захвати, ґрунтообробні агрегати, плуги, сівалки, підмітальні машини, захватні пристрої для тюків та робочі платформи.

Телескопічні навантажувачі завдяки своїй функціональності дуже часто використовуються як заміна для інших машин. Висока маневреність, а також поєднання безлічі функцій в одному транспортному засобі роблять ці машини надзвичайно популярними.

Які параметри телескопічних навантажувачів мають вирішальне значення?

Найважливішим параметром телескопічного навантажувача є його вантажопідйомність, особливо це стосується машин, призначених для фермерських господарств та сільського господарства у широкому значенні. На цьому етапі варто звернути увагу на точні деталі вантажопідйомності даної машини, тому що важлива не тільки максимальна вантажопідйомність, а й вантажопідйомність у всьому діапазоні стріли. Максимальна вантажопідйомність досягається при телескопі, тому після повного висування вага ємності знижується в кілька разів. Саме тому так важливо і важливо підігнати вантажопідйомність під обсяг робіт, які виконуватиме пристрій.