Ви напевно читали інформацію про те, як південнокорейські жінки піклуються про свою красу. Секрет їхньої краси полягає в дуже серйозному підході до догляду за шкірою та оцінці того, що може запропонувати їм природа - чудові препарати на основі інгредієнтів, отриманих з екологічного середовища. Корейська Cu Skin косметика, безсумнівно, відноситься до цієї групи.

Ви також можете доторкнутися до них та купити косметику Cu Skin. Сьогодні в магазинах з'являється все більше позицій косметичних товарів цього бренду, тому варто розпочати знайомство з брендом та сформувати  позитивну думку про ці препарати.

Розслаблюючий ритуал, до якого можна звикнути!

Щоб повною мірою використати потенціал корейської косметики, варто дізнатися, чим поповнити свою колекцію під час шопінгу в магазині на офіційному сайті Cu Skin в Україні https://eos.kiev.ua/ua/brand/cuskin/.

Після придбання косметичних засобів Cu Skin необхідно пристосувати їх для щоденного використання в декілька етапів:

  • спочатку вмийте обличчя олією для зняття макіяжу;
  • потім  використовуйте препарат на водній основі (пінку або гель);
  • зволожуйте шкіру обличчя кремом, окремо слідкуйте за шкірою навколо очей.

Робіть пілінг двічі на тиждень. Ніколи не забувайте про тонік, який відновить належний рівень pH шкіри.

Використовуйте сироватки або ампули, що містять всю силу цінних вітамінів і мінералів. Також купіть собі на сайті https://eos.kiev.ua/ua/uvlazhnyayushchiy-krem-cuskin-clean-up-moisture-balancing-cream/ крем для повік, який освітлить втомлену шкіру повік і зменшить тонкі зморшки. На завершення нанесіть щедру кількість зволожуючого крему відповідно до потреб шкіри, а раз на тиждень замість цього догляду наносьте нічну маску. Не забувайте час від часу використовувати листову маску - це досить дешевий продукт, і в той же час надзвичайно ефективний, саме завдяки йому шкіра буде виглядати здоровою і сяючою.