Штатна магнітола Citroen Berlingo 2 ідеально впишеться в інтер'єр вашого автомобіля! Найголовнішою перевагою цих пристроїв можна вважати універсальність, в одному головному пристрої ви отримуєте цілий мультимедійний комплекс, який чудово впишеться в заміну старій магнітолі, встановленій виробником автомобіля.

Штатні автомагнітоли розроблені для встановлення на місце головного пристрою, яким машина оснащується при складанні. На відміну від заводських магнітол, ШДУ мають більш багатий функціонал, що розширює можливості свого власника. Ось лише 5 основних переваг мультимедійних систем.

1. Підтримка інтернету

Доступ до всесвітнього павутиння у штатних магнітолах можливий завдяки вбудованому Wi-Fi. Ще один вірний спосіб – підключити модем з інтернетом від оператора. Автовласник зможе насолоджуватися улюбленим відео та слухати онлайн-радіо. Йому також буде доступний функціонал соцмереж. Наявність високошвидкісного інтернету - корисна та зручна функція для будь-якого водія, що вирушає у далеку поїздку чи відрядження.

2. Легкість монтажу

Всі штатні магнітоли не тільки багатофункціональні, але й прості в установці:

- Для їх встановлення не потрібно додаткової реконструкції інтер'єру.

- Кожен штекер мультимедійних систем відповідає відведеним роз'ємам.

- При монтажі власнику авто не потрібно вносити зміни до системи електроустаткування.

Штатна магнітола Citroen C4 ідеально інтегрується в панель автомобіля, не залишаючи за собою жодних проміжків.

3. Гарний LCD-дисплей

Одна з головних переваг штатних автомагнітол – наявність великих сенсорних екранів з високою роздільною здатністю. Діагональ багатьох пристроїв сягає 8-10 дюймів. Завдяки великим розмірам та стильному зовнішньому оформленню, мультимедійні системи органічно вписуються у будь-який автомобільний салон.

4. Якісний та чистий звук

На відміну від базових автомагнітол, штатні магнітоли дарують своїм власникам плавне та потужне звучання. Прослуховування музики або перегляд фільмів на такій апаратурі перетворюється на автолюбителів на суцільне задоволення.

5. Зручна інтеграція зі штатною автомобільною системою

Після встановлення магнітоли з навігатором водій отримує можливість керувати пристроєм за допомогою сенсорного екрана або кнопок на кермі. Для автовласників, які люблять поспілкуватися в дорозі, приємним сюрпризом стане той факт, що штатна магнітола може використовуватися як звичайний мобільний телефон. Просто налаштуйте Bluetooth-модуль магнітоли та ведіть переговори, не відриваючись від дороги.