Навчання в приватній школі, в порівнянні з державним закладом, вирізняється індивідуальним підходом, більш поглибленою увагою до сучасних дисциплін. В таких школах діти мають змогу розкритися, як особистість, розвинути свої таланти та здібності, що в майбутньому значно полегшить вибір професії. Саме тому, якщо у батьків є можливість, вони без зайвих роздумів віддають свою дитину в приватну школу.

Переваги приватної школи

Головною перевагою приватної школи fsot стане високий рівень освіти. В закладах такого рівня працюють виключно кваліфіковані вчителі, що пройшли стажування закордоном, постійно підвищують свій кваліфікаційний рівень, слідкують за останніми тенденціями та оновлення в наукових та освітніх напрямках. Всі класи оснащені сучасним обладнанням та технікою, а навчальний процес здійснюється по новим матеріалам (підручники, практичні зошити).

Суттєвим плюсом стане вивчення дисциплін, які не входять до стандартної програми навчання в державних школах. Не секрет, що майбутнє за цифровими та інформаційними технологіями. Тому, важливо вже зі школи починати знайомство з головними предметами, які полегшать вивчення цих напрямків у майбутньому. Робототехніка, інформатика, мова програмування – це те, що неодмінно стане у нагоді сучасній молоді. Цього принципу варто дотримуватися і по відношенню до вивчення іноземних мов. Володіти декількома мовами в сучасному світі важливий навик, який необхідно розвивати з самого раннього віку.

Філософія приватної школи

Приватна школа дотримується певної філософії: виховання дитини повинно бути направлене на розкриття якостей лідера, особистості, яка здатна на творчість, ініціативу, вихід за рамки. Саме тому, навчальний процес побудовано таким чином, щоб кожна дитина отримала змогу проявити себе, побачити свої справжні здібності, почати міркувати та робити висновки. Окрім цього, приватна школа – це:

  • індивідуальний підхід до кожної дитини, завдяки невеликим класам (12-15 учнів)
  • якісне харчування (окреме меню для дітей схильних до алергії)
  • безпечний простір, спокійна та затишна обстановка
  • ввічливе, шанобливе спілкування з дітьми
  • участь у міжнародних олімпіадах і змаганнях
  • власні проекти та практичні роботи.

Здатність до критичного мислення найважливіше вміння в сучасному світі. Інформаційний потік не має меж. Тому, так важливо вміти виокремлювати найважливіше, розуміти,яка інформація варта уваги та довіри. Приватна школа виховує лідерів, тому має успіх серед батьків нашого міста.