Останнім часом одноразові pod системи набирають все більшої популярності. У цій статті поговоримо про те, що таке POD-система та в чому її переваги порівняно з іншими пристроями.

За останні кілька років індустрія вейпінгу зазнала чимало змін. Ми були свідками того, як електронні парогенератори, в міру розвитку ринку, ставали більшими, потужнішими і «обростали» новими функціями. Від маленьких, компактних, простих і іноді навіть одноразових пристроїв ми переходили до пристроїв з ємними акумуляторами та змінними випарниками, а потім і до боксмодів, які мають неймовірні можливості.

Сучасні пристрої мають всі можливі функції, про які ще кілька років тому ми могли тільки мріяти. Виробники перестали гнатися за високими потужностями і тепер намагаються виділитися за рахунок компактності та незвичайного дизайну своїх пристроїв.

POD-система, або як її ще називають, закрита система - це невеликий пристрій, що складається з акумуляторного блоку і картриджа, який виконує роль резервуара для рідини і одночасно випарної камери. Закритими ці пристрої називають через їх конструктив: батарейний блок має вбудований акумулятор і є нерозбірним, а картридж може бути як перезаправний, так і поставлятися вже наповненим рідиною. В обох випадках він є нерозбірним і після закінчення терміну служби нагрівального елемента змінюється повністю. Висока популярність таких пристроїв призвела до того, що виробники почали випускати POD-системи з регулюванням потужності і можливістю обслуговування картриджа.

Головною метою POD-системи є швидке вгамування «нікотинового голоду». При використанні з рідинами з високим вмістом нікотину або рідинами з сольовим нікотином вони чудово справляються зі своїм завданням. Завдяки невеликому розміру та вазі такі пристрої завжди можна носити з собою, а максимально просте обслуговування робить POD-системи відмінним вибором для тих, хто ще не знайомий зі світом вейпінгу.

Переваги POD-системи:

- Маленький розмір.

- Легка вага.

- Простота у використанні та обслуговуванні.

Закриті системи стануть чудовим вибором для тих, хто бажає відмовитися від куріння, оскільки вони не вимагають від користувача спеціальних навичок. Вам потрібно просто заправити рідину в картридж, і вже за кілька хвилин Ви можете приступати до куріння. Для активації процесу у багатьох POD-системах досить просто зробити затягування. Вони швидко вгамовують нікотиновий голод, економні в плані витрати рідини та акумулятора. Закриті системи можна також порекомендувати і просунутим користувачам, які втомилися від хмар пари і бажаючим завжди мати з собою невеликий та легкий девайс.