Екологічний дизайн і перила та поручні з нержавіючої сталі

Ще десять років тому багато європейських дизайнерів пророкували нам повну перемогу техногенного світу та електронних технологій в інтер'єрах житлових і громадських приміщень. Але тим не менш, багато хто з нас відмовляється у власному будинку бачити задатки промислового дизайну і функціональних оздоблювальних матеріалів на користь банального комфорту і затишку. Так і виник напрямок екологічного дизайну в інтер'єрах приватних будинків і котеджів, логічним і правильним доповненням яких можуть стати перила з нержавіючої сталі. Адже кому як не господарям будівель слід розуміти, що поручні з нержавіючої сталі не тільки оптимально відтіняють натуральну деревину і камінь, які так часто використовуються для монтажу та оздоблення сходових маршів, а й ще самі по собі дуже екологічні.

Адже огорожі з нержавійки не потрібно щороку ґрунтувати і фарбувати, тим самим порушуючи в будинку екологічний баланс повітря, створений Вашими ж руками. І корозійні процеси Вам не страшні, навіть якщо поручні для сходів з нержавіючої сталі огороджують лоджію, веранду або терасу Вашого заміського будинку. До того ж сьогодні часто спостерігається в інтер'єрах і в оздобленні фасаду будинків тенденція використання комбінованих матеріалів, коли поручні з нержавіючої сталі виступають у тандемі з натуральною деревиною або склом, заздалегідь захищеним від ударів.

При зовнішній же установці гармонійні й акуратні огорожі з нержавійки можуть виступити в ролі опор для навісу або несучих конструкцій альтанки, і комбінуватися з полікарбонатом. Тобто екостилю можна дотримуватися не тільки всередині, а й зовні Вашого житлового будинку, там де це допомагає зробити саме навколишнє середовище та й природа, що знаходиться поруч.

Цікавою є і технологія, за якою сьогодні роблять перила з нержавійки і поручні з нержавіючої сталі. Якщо раніше такі конструкції додатково покривали блискучим матеріалом, то сьогодні сплав хрому і нержавіючої сталі виключає повністю корозійні процеси і пошкодження виробів зовні. Якщо вас все таки з плином часу не влаштовуватиме блиск, який мають Ваші зовнішні перила та поручні з нержавіючої сталі. То можна замовити послуги майстра, який їх додатково відполірує прямо на місці. Таким чином, перила для сходів не потребуватимуть демонтажних робіт оздоблювальних матеріалів або кахельної плитки для підлоги, якщо їх, наприклад, встановлено на ганку Вашого будинку.

До речі, і в поєднанні зі склом і бетоном нержавіючі перила та поручні візуально не виглядають синтетично навіть у житловому інтер'єрі. Навпаки, така невагома і легка конструкція не притягує до себе погляд глядача або гостя Вашої оселі, а дає змогу активно виступати в лідируючій ролі іншим предметам житлового інтер'єру. І не варто боятися, що перила з нержавійки зможуть пошкодити або зіпсувати домашні тварини або маленькі діти, саме для цього всі кріпильні елементи у виробів приховані, і ви ніяк не можете від них отримати явних механічних пошкоджень! Тобто огорожі з нержавійки сьогодні це не тільки практично і зручно, а й абсолютно естетично!