Онлайн-освіта та найрізноманітніші відеокурси активно здобувають популярність! Цікаво чому? Онлайн-курси мають купу переваг порівняно з офлайн-освітою. Наприклад:

  • Економія грошей. Сьогодні існує багато бюджетних та якісних онлайн-курсів з отриманням сертифіката, які можуть бути корисними для спеціалістів різних рівнів 

  • Економія часу. Як мінімум, ти навчаєшся дистанційно і тому тобі не потрібно витрачати купу часу на дорогу до занять. Але крім цього на деяких онлайн-курсах ти сам можеш складати свій навчальний графік! А сьогодні ще й актуальним є те, що ти можеш навчатись з будь-якої точки світу, де відчуваєш себе безпечно. 

  • Велике різноманіття український та іноземних онлайн-курсів. Це допомагає легко змінювати професійне спрямування та сферу роботи. Тому ти можеш в обмежений час навчитись всіх основ сучасних професій. 

Чи можна знайти роботу після відеокурсів 

Аби знайти хорошу роботу тобі потрібно володіти як hard, так і soft-скілами. І саме ці навички допомагають розвивати онлайн-курси. До того ж велику кількість сучасних професій можна опанувати винятково завдяки відеокурсам, тому вони точно стануть в пригоді під час пошуку роботи.

Окрім того, сьогодні велика кількість роботодавців цінує у своїх працівниках те, що вони готові навчатись та розвиватись. Тому ти завжди можеш вказувати в резюме, які онлайн-курси ти нещодавно пройшов. Це дасть розуміння, якими навичками та знаннями ти володієш. 

До речі, деякі освітні платформи, як от STUD-POINT, під час навчання на своїх курсах напряму знайомлять тебе з роботодавцями! Тут студенти можуть спілкуватися з представниками успішних компаній та отримати омріяну роботу відразу після закінчення навчання та отримання сертифіката.

Бюджетні відеокурси від STUD-POINT 

SALES SCHOOL

Цей курс допоможе тобі опанувати з нуля топову професію сейлз-менеджера, прокачати hard та soft скіли й отримати нову, популярну на ринку професію. Тут ти будеш вчитись у найкращих спеціалістів України!

SOFT SKILLS IT SCHOOL

На відеокурсі ти познайомишся з актуальними ІТ професіями, знайдеш свою та опануєш необхідні скіли для старту кар’єри. Після цього твої шанси знайти роботу мрії виростуть у геометричній прогресії. 

MARKETING & PR SCHOOL

Цей інтенсив з джуна зробить справжнього гуру маркетингу. На тебе тут чекають must have скіли для маркетолога-початківця, розбір практичних кейсів топових компаній та всі тренди сфери у 20 лекціях від профі.

FINANCE & AUDIT SCHOOL

Тут ти прокачаєш у собі навички фінансиста й аудитора лише за 14 днів! З цього відеокурсу ти дізнаєшся останні тенденції фінансів та аудиту і разом з кращими спеціалістами розберешся навіть у найскладніших темах.

HR & RECRUITMENT SCHOOL

Цей онлайн-курс допоможе тобі зануритись у сферу HR! Тут ти вивчиш усі ази актуальної професії, що допоможе тобі почати успішну кар’єру одразу після отримання сертифіката

PM & LEADER SCHOOL

Інтенсив стане твоєю першою сходинкою на шляху до кар'єри Project-менеджера. Тут ти пізнаєш усі секрети менеджменту проєктів від ідеї до успішної реалізації. Навчишся керувати командою та продумувати усе до найдрібніших деталей. 

DIGITAL SCHOOL

Відеокурс з діджитал-маркетингу створений для тих, хто хоче стати універсальним спеціалістом і знати більше про SMM, копірайтинг, вебдизайн та піар. 

STARTUP SCHOOL

Тут зібрано усе, що треба знати стартаперу. Ідеальна добірка експертної думки, завдяки якій ти навчишся керувати власним бізнесом з мінімальним бюджетом та зрозумієш, як побудувати правильну стратегію розвитку свого проєкту.