У складні для України часи війни, кожен по своєму показує любов до держави та патріотизм. Патріотичний манікюр – притаманна ознака справжньої українки. Нігті в кольорах прапора виглядають незвично, але майстри нейл-арту вигадали багато дизайнів з малюнками, які гармонійно виглядають на жіночих руках. Womanmagazine підготував головні тренди патріотичного манікюру України.

Жовто-сині мотиви

Один з найпопулярніших покриттів цього року – кольори прапора. Виконати такий манікюр дуже просто, пофарбуйте нігті на одній руці жовтим лаком, а на іншій синім. Також можна використати лак одного кольору на всіх нігтях, а іншим виділити один чи два нігті. Якщо у вас не ідеальна форма нігтьової пластини, то краще не робіть манікюр яскравими відтінками, оберіть пастельні тони жовтого та синього.

Манікюр з українською символікою

Патріотичний манікюр 2022 не обов’язково може бути жовто-синім. Ніжна блідо-рожева підложка з малюнками герба чи прапора України додає образу стриманості та лаконічності. Важливо віднестись до дизайну без фанатизму, бо може вийти плямисто й неохайно. 

“Закохана в Україну”

Війна навчила по справжньому любити та цінувати все що в нас є, а саме головне посилила відчуття до рідної країни. Намалюйте маленьке жовто-блакитне серденько хоча б на одному нігтику, щоб виразити кохання до всього українського.  

Дизайн з портретами українських діячів

Українська історія та культура багата на визначних людей та героїв, які боролись за волю та незалежність. У 2022 році справжніми героями вважають воїнів ЗСУ, волонтерів та нашого президента. Дуже дивне, але доволі цікаве прохання клієнтів – зробити дизайн з портретом Зеленського, Арестовича чи намалювати привид Києва. Серед письменників обирають Шевченка, Франка та Лесю Українку.

Манікюр із цитатами

Під час війни з’явилося багато крилатих висловів, наприклад "Доброго вечора, ми з України!", “Ти моє серденько.”, “Рускій воєнний корабль іди…!” Майстри використовують спеціальні наліпки, які швидко наносяться на відміну від ручного розпису. Також популярні цитати українських письменників, які любили Батьківщину. 

Квітковий тренд

Якщо спитати в українця з чим асоціюється в нього рідна ненька – Україна, то у відповіді точно згадає колоски пшениці, червону калину та соняшники. Варіацій манікюру з рослинним принтом настільки багато, що такого ж самого ви не побачите.

Вишиванка

Орнамент на вишиванці ідентифікує регіон до якого відноситься людина. Серед трендів патріотичного манікюру орнамент займає далеко не останню позицію. Майстри нарощують гелем нігті з нюдовим покриттям та розписують їх у червоно-чорній гамі з додаванням білого кольору. 

Френч та абстракція

Звичайний френч можна перетворити у патріотичний, достатньо зробити так звану “усмішку” кольорами прапора, або виконати градієнт з перетіканням з синього в жовтий. 

Патріотичний манікюр на короткі нігті буде гарним та унікальним з абстрактними лініями в кольори прапора. Не обов’язково бути клієнтом нейл-майстра, цей манікюр можна зробити самостійно, потрібен лише тоненький пензлик.