Будинок на колесах - це втілення мрії багатьох мандрівників. Адже він дозволяє пересуватися країною із значно меншими фінансовими витратами. При цьому не доведеться платити за житло, а сама житлова кімната постійно перебуває разом із вами. У нашій країні будинки на колесах поки що не дуже поширені, щодо них не продумані деякі закони та умови стоянок та пересування, тому поки що залишається відкритим питання: чи варто його купувати? Чи краще обмежитися стаціонарним житлом та місячною відпусткою, подорожуючи громадським транспортом?

Бажаєте купити смарт-апартаменти на колесах для гарного відпочинку? У такому разі вам варто ознайомитися з моделями, представленими у галереї tiny house!

Плюси у придбанні будинку на колесах

1. Економія коштів. Купивши будинок на колесах, не доведеться платити за іпотеку чи оренду житла. Немає потреби оплачувати квитанції за житло. Так як будинок на колесах - це не квартира, він не вимагає оплати податку за майно. Крім того, не треба платити за комунальні послуги.

2. Свобода пересування. У будь-який час можна поміняти місце свого проживання: наприклад, на кілька місяців «втекти» від занадто холодної зими або вогкої осені в місцевість з більш сприятливим кліматом.

3. Реалізація мрії про подорожі. Будь-якого дня можна вирушити в поїздку, не потрібно купувати квитки та підлаштовуватися під розклад громадського транспорту. Крім того, не потрібно шукати собі на відпочинку житло: адже воно завжди із собою! Не потрібно платити за оренду, бронювати готелі, підлаштовуватись під вимоги власників житла.

4. Життя майже на свіжому повітрі. Неможливо постійно перебувати в тісній кімнаті, тому при зупинках сім'я обов'язково вибиратиметься на природу.

5. Зміна діяльності. Вирішивши надовго вирушити подорожувати, доведеться освоїти віддалену роботу, оскільки робота в офісі відтепер буде неможлива.

6. Простота обслуговування. На відміну від квартири, будинок на колесах вимагає мінімальний час на прибирання не більше 20 хвилин, тому що це дуже маленька площа, мінімум меблів та речей.

7. Бережне ставлення до довкілля. Будинки на колесах працюють на газі, тому практично не забруднюють повітря. Крім того, потребують невеликої кількості електроенергії.

8. Просто купити та продати. На відміну від квартир, купівля та продаж будинку на колесах значно простіше, ніж стаціонарного житла: на це потрібно менше грошей і в рази менше паперової тяганини. Тим більше, зараз люди все більше прагнуть свободи і намагаються не прив'язуватися до одного місця.