Тротуар впливає на зовнішній вигляд території, де він знаходиться. Вибір матеріалу залежить від виду виробу, його дизайну та місця встановлення. Ви можете самостійно ознайомитися з ринком пропозицій, або звернутися до спеціаліста, який розповість про специфіку кожного типу. Правильно підібрана тротуарна плитка відмінної якості завдяки високій міцності прослужить 40 років. Купити матеріал можна на сайті компанії Zavod Brukivky.

Як обрати тротуарну плитку

Матеріал відіграє величезну роль під час вибору виробу. Не так давно з’явилися дерев’яні та гумові покриття, однак поки така сировина використовується виключно на спеціальних територіях (наприклад, дитячі та спортивні майданчики). Найбільш популярною сировиною є бетон, натуральний камінь та вогнетривка глина. Але найдоступнішою, довговічною і практичною є бетонна плитка. Це класичний варіант, головною перевагою якого вважаються відносно низькі витрати на купівлю і здатність витримувати великі навантаження. Покриття з будь-якого матеріалу можна придбати на сайті zavod-brukivky.kyiv.ua, де вказані ціни на всі вироби.

Вибір матеріалу здійснюється на основі місця встановлення та його функціонального призначення. Тротуарна плитка для приватних територій буде відрізнятися від паркової інфраструктури не тільки дизайном, а й іншими важливими характеристиками. Для покриття автомобільних доріг потрібна плитка товщиною 80-120 мм, для пішоходів – 40-60 мм. Функціональне призначення вливає на вибір розміру і форми виробу. Додатковими показниками є температура, яку тротуар має витримувати, а також вплив погодних умов та навантаження.

Чому варто купити тротуарну плитку на сайті Zavod Brukivky

Магазин Zavod Brukivky – офіційний дилер багатьох виробників, які виготовляють будівельні матеріали виключно з екологічно чистих матеріалів та натуральних барвників. Іншими перевагами продукції магазину є:

- приємна ціна на всі вироби особливо для оптових клієнтів;

- плитка підлягає ремонту у разі незначного пошкодження;

- сертифікат якості на кожен товар;

- можна замовити послугу укладання тротуарної плитки;

- усі ціни вказані на сайті;

- доставка маніпулятором по Києву та в області;

- велике розмаїття дизайну: патіо, модерн, цеглинка, старе місто тощо.

Правильно підібрана тротуарна плитка відповідно до вимог експлуатації довго прослужить на місці встановлення. Якісний виріб абсолютно безпечний для навколишнього середовища, оскільки не виділяє шкідливих речовин під час нагрівання.