Кухня займає в будинку особливе місце оскільки тут готують, збираються сім’єю та проводять час. Облаштування кухні важливий момент, який буде впливати на комфорт та зручність мешканців квартири чи будинку.

Пропонуємо кухні на замовлення від компанії Corf-mebel. На сайті https://corf-mebel.ua/ua/kuhni/ можна обрати готові пропозиції та адаптувати їх під метри вашої квартири. Лишайте заявку на сайті, менеджери компанії зателефонують для уточнення деталей майбутнього дизайн-проекту.

Варіанти меблів для кухні

Меблі для кухні бувають 3-х видів:

1. Готові гарнітури. Це вже готові рішення, представлені в каталозі інтернет-магазину.

2. Модульні варіанти. Ви самостійно формуєте комплект, використовуючи готові модулі.

3. Кухня від виробника, виготовлена ​​за власним проектом.

Кожен варіант має свої плюси та мінуси. Компанія Corf-mebel пропонує універсальне рішення. На сайті corf-mebel.ua користувач може викликати професійного майстра, який зніме заміри. На підставі розмірів приміщення та ваших побажань буде створено дизайн-проект. Фахівці компанії не тільки підкажуть, як краще розташувати кухонні меблі, а й порадять, як облаштувати її всередині, щоб уникнути «мертвих зон».

Умови співпраці та ціни

Ціни на кухні, базове компонування вказано на сайті, додаткове інформування про вартість проекту відбувається на етапі узгодження дизайну. Розрахунок за роботу відбувається після закінчення робіт, тому можна не турбуватись за авансові внески та ризики неповернення коштів.

Ціна кухонних меблів залежить від наступних комплектуючих:

- формат реалізації;

- розташування, яке дозволяє оптимально адаптувати територію до забудови з урахуванням асиметрії та ухилів;

- кількість ящиків, полиць і шаф;

- краща або гірша якість сировини, з якої будуть виготовлені шафи, полиці, ящики;

- види плит, шпону та лаків;

- стільниці (міцні з тривалим терміном служби здорожують чек, але при цьому подовжують термін служби);

- додаткове декоративне «обладнання»: різні види підсвічування, наприклад, світлодіоди в нестандартній фурнітурі та аксесуари – декоративні планки, ручки і т. д.

Для виготовлення Corf-mebel використовує тільки найкращі та екологічно безпечні матеріали. Для корпусу використовуються плити ЛДСП, а для фасадів МДФ – емалі. Велика увага приділяється вибору якісної стільниці. Вона має бути водостійкою, стійкою до механічних та термічних пошкоджень.