Неможливо уявити внутрішню обробку без дерев'яних елементів. Дерево робить інтер'єр більш затишним та заворожує своєю атмосферою. Це дуже універсальний матеріал, який добре працює як у звичайних, так і в сучасних проектах. Деревина зробила величезну кар'єру в історії дизайну інтер'єру та вплинула на тенденції дизайну інтер'єру. Мало того, вона ніколи не виходила з моди, саме тому міжкімнатні двері з деревини в Києві стануть інвестицією на довгі роки. Звідки взявся феномен дерева в дизайні інтер'єру?

Вічний та універсальний матеріал

Протягом багатьох століть дерево було одним із найчастіше використовуваних натуральних матеріалів в індустрії дизайну інтер'єру. В оздобленні та меблюванні будинків та квартир дерев'яні елементи можна зустріти всюди: зовнішні та внутрішні дерев'яні двері, підлога, меблі та аксесуари з дерева.

Великою перевагою дерева є те, що воно красиво виглядає в будь-якому інтер'єрі та відмінно гармонує з багатьма матеріалами, такими як скло, метал, камінь та тканина. Фактура та властивості деревини виявляються універсальними, тому вона чудово підійде не тільки для вітальні чи спальні, але й для кухні та ванної кімнати. Саме тому в сучасних аранжуваннях використовуються класичні міжкімнатні двері з цього матеріалу.

Одним з найважливіших напрямів облаштування на цей час є дерев'яні елементи оздоблення – балкові перекриття, дошка для підлоги, вікна, сучасні міжкімнатні двері, підвіконня, видимі колоди на горизонті будівлі... Всі вони прекрасно гармонують з мансардою і скандинавськими стилями. Дерев'яні піддони, що замінюють журнальні столики та каркаси ліжок, ідеально підходять для промислових або більш сучасних інтер'єрів.

Двері з дерева у ванній кімнаті

Чи можна використовувати деревину в інтер'єрах, підданих впливу води, таких як кухня та ванна кімната? Нічого не заважає. Попри видимість, це дуже міцний матеріал, що просто вимагає відповідного захисту. Масивні дерев'яні двері до ванної кімнати які пропонують у Києві додатково гарантують достатню ізоляцію цієї інтимної кімнати від решти будинку.

Дерево чудово поєднується зі склом, фарфором, керамікою та каменем, а також стійке до вологи та стирання. Особливо добре деревина виглядатиме у приміщенні оформленому у сільському чи скандинавському стилі.

Ідеальний матеріал

Властивості дерева роблять його дуже практичним матеріалом з універсальним застосуванням у дизайні інтер'єру. Більшість видів деревини дуже довговічні навіть при найменшому догляді. Деякі можуть зберігатися у відмінному стані десятиліттями. Екзотична деревина, така як іроко, ятоба, тик, мербау, може використовуватися навіть як покриття для ванних, умивальників та стін ванної кімнати.

Важливо відзначити, що міцність дерева йде пліч-о-пліч з можливостями, які воно дає архітекторам інтер'єрів. Цей натуральний матеріал можна гнути, різати, шліфувати, склеювати, фарбувати, морити, полірувати, змащувати олією та лакувати при необхідності. Тому його можна використовувати при реалізації практично будь-якого проекту.

Витончені дерев'яні двері довговічні завдяки своєму матеріалу. Тому вони виявляються дуже універсальними. Так що їх можна використовувати не лише вдома, а й у готелях, офісах та всіляких установах, де двері часто використовуються інтенсивно.

Дерев'яні двері підходять для будь-якого інтер'єру

Дерев'яні двері є настільки універсальним елементом оздоблення, що впишуться в будь-який інтер'єр – не лише той, у компонуванні якого переважає дерево. Вхідні двері до будинку із міцного дерева – це вічна класика. Вони елегантні, а також дуже солідні та щільні. Якщо орієнтуватися на довговічність і надійність, слід вибирати міжкімнатні дерев'яні двері.