Сучасні пральні машини не такі довговічні, як старі. Виробники електроніки та побутової техніки мають бажання, щоб їхню продукцію купували частіше. Варто знати, що поява поломки не обов'язково означає необхідність покупки нової пральної машини. Часто виявляється, що для того, щоб пристрій був працездатним, досить замінити пошкоджену деталь. Інтернет магазин «Майстер» пропонує запчастини для пральних машин у широкому асортименті.

Вибір на користь ремонту є не тільки більш економічною ініціативою, але й більш екологічною, оскільки зменшує кількість електросміття. Якщо ваша пральна машина перестала працювати, зателефонуйте в інтернет магазин «Майстер», перш ніж купувати нову модель.

Причини пошкоджень пральної машини

Ваша пральна машина перестала працювати, як раніше? Може виявитися, що в побутовій техніці зносилася одна з частин приладу. Фахівці інтернет магазина «Майстер» master-plus.com.ua схильні до думки, що обладнання, яке так часто використовується схильне до несправностей.

Перші симптоми несправності пральної машини - що це може бути?

Як завжди, ви завантажуєте брудний одяг у барабан машини, але швидко виявляється, що щось не так? Перші ознаки несправності пральної машини можуть виглядати так:

- пральна машина видає незвичайні звуки під час роботи та надмірно вібрує;

- з'являються витоки води;

- після прання відсутній весь одяг, хоча він був попередньо поміщений в барабан;

- на випраному одязі з'являються пошкодження;

Це лише деякі з найпоширеніших симптомів несправності пральної машини. Варто заздалегідь діагностувати несправність, щоб вона не вплинула на інші частини пристрою.

Найпоширеніші поломки пральних машин

Експлуатація, а також неправильне використання пральної машини може призвести до поломок. Найбільш поширеними несправностями є такі частини пристрою, як:

1. Двигун. Серед перших сигналів несправності двигуна - заклинювання барабана під час прання; незважаючи на правильну вагу одягу, завантаженого в машину; пральна машина не віджимає білизну.

Варто знати, що мотор в пральній машині відповідає за привід барабана, якщо він зламаний, неможливо здійснити повний цикл прання. Причиною такого дефекту можуть бути зношені вугільні щітки. Буває і так, що перегорає котушка тахогенератора, через що двигун не запускається.

2. Барабан. При наявності механічних пошкоджень випраний одяг може бути пошкоджений.

Буває і так, що барабан забитий металевою деталлю, яка потрапила в нього, наприклад, кнопка або кісточка. Поломка барабана найсерйозніша проблема. Це може статися через перевантаження або утворення накипу та корозії.