Психотерапія – чи є в неї недоліки? Ані єдиного. Без виключення кожна людина – у будь-яких обставинах, віці, стані і т.д. – котра звертається до терапевта, може отримати від цієї послуги лише користь. Тому, якщо вам здається, що існують перешкоди, щоб записатися на прийом до психотерапевта – знайте: це лише страхи та упередження у вашій голові.

Консультація психолога в Києві: чим може допомогти

У нашому суспільстві зазвичай вважають, що лікар потрібен – коли проблема зі здоров’ям вже сягнула критичних розмірів. Проте час тут грає визначну роль: що раніше він почне допомагати пацієнту – тим легшим, швидшим і навіть дешевшим виявиться лікування. В ідеалі, краще грати на випередження. Особливо у такому питанні, як психологічний стан людини.

Консультація психолога в Києві https://altera.center або онлайн виявиться в нагоді у будь-який момент життя. Адже цей спеціаліст допоможе:

  • позбавитись душевного болю;
  • відновити стосунки з близькими;
  • покращити фізичне здоров’я;
  • у цілому – почати знову відчувати задоволення від різних речей, щастя від життя.

Психотерапія – це не лише допомога безпосередньо клієнту. Від неї, напряму чи опосередковано, отримує користь усе його оточення: члени родини, близькі друзі, колеги по навчанню та співробітники, навіть люди – з якими він спілкується випадково.

Послуга психотерапії: довгострокові переваги

Разом із швидкими та відчутними результатами, робота з психологом має також системний, глибинний вплив на людину. Завдяки зустрічам зі спеціалістом, клієнт, водночас з поступовим одужанням, також вчиться:

  • краще розуміти себе, власні психічні стани,
  • робити адекватні та корисні висновки із ситуацій у минулому,
  • знаходити шляхи для подолання психологічних криз у майбутньому.

Серед додаткових переваг терапії слід окреслити наступні:

  • її результати, як правило, мають довгостроковий ефект;
  • вона вирішує навіть дуже застарілі проблеми, які сидять глибоко всередині;
  • вона змінює погляд на життя та інших людей.

Якщо ми вводимо у пошук слова «психолог Київ», він видає багато результатів. Проте у своїй більшості ця інформація неперевірена. Довіряти власні думки, свою душу потрібно людям – які точно не скривдять. Саме для того існує психологічний центр ALTERA.

Індивідуальний, сімейний, груповий формат – центр пропонує будь-які види психотерапії. Маємо гарний відгук про кожного спеціаліста. І навіть якщо ціна сесій в центрі не є найнижчою на ринку – воно того вартує. Отже, коли говоримо «найкращий психолог Київ» – маємо на увазі кожного із спеціалістів ALTERA.

Автор: Ольга Королик (Психотерапевт, спортивний коуч)