При бажанні отримати професійний додатковий об'єм волосся на цьому етапі не буде достатньо використання одного фену, так як навіть за наявності спеціального дифузору дуже важко створити об’єм тільки у коріння волосся. Особливим попитом для цього користуються плойки-гофре – такий інструмент дозволяє не тільки створювати додатковий об’єм біля коріння (прикореневий об’єм), а й моделювати зачіску роблячи унікальну зигзагоподібну укладку окремих локонів чи всього волосся. Сьогодні на ринку пропонується дуже велика кількість виробників таких приладів для догляду за волоссям, однак особливу увагу заслуговують плойки-гофре BaByliss PRO https://babyliss.in.ua/gofre/. Особливістю плойок цього бренду є їх професійне застосування, тобто висока якість та ефективність у використанні. З таким інструментом ви з легкістю створите свій салон краси удома.

Чому варто використовувати плойку-гофре від BaByliss PRO?

Бренд BaByliss PRO займає лідируючі позиції на ринках Європи та України у ніші професійного інструменту для догляду за волоссям. Не варто плутати з BaByliss або BaByliss Paris – це звичайний побутовий напрямок, а нас цікавить PRO – професійний напрямок. Компанія одна, але якість та призначення продукції дуже різні. Основна концепція виробника - немає межі досконалості, і саме це виробник постійно доводить, виготовляючи найсучасніші прилади з необмеженими можливостями. Кожного року з’являються все кращі та кращі моделі, які розробляються із залученням професійних стилістів зі всього світу. Саме це дозволяє BaByliss PRO виготовляти максимально ергономічний та ефективний інструмент.

Не дивлячись на те, що більшість жінок впевнена в тому, що плойки гофре є не обов'язковими елементами, які повинні бути у представниць прекрасної половини людства, все ж таки варто звернути увагу на основні причини, за рахунок яких варто користуватися цим приладом. До них можна віднести наступні:

 • можливість здійснити формування рельєфних та красивих локонів;
 • створення максимально ефективної зачіски навіть на тому волоссі, яке є досить тонким;
 • у тому випадку, якщо за допомогою плойки гофре буде створено правильно укладку, це надасть можливість скрити мінімальні дефекти обличчя;
 • за рахунок використання гофре є можливість створити легкі хвилі, які будуть триматися на волоссі до наступного миття голови;
 • максимальна легкість у процесі використання пристрою, тому за допомогою не обов'язково звертатися до стиліста в салон краси.
 • додатковий прикореневий об’єм на 2-4 дні без необхідності мити часто голову.

Особливості створення об'єму волосся за допомогою плойки гофре

За допомогою використання такого пристрою, як плойка-гофре, є можливість створити якісний об'єм волосся. Для цього кожна жінка повинна знати певні правила. Тут використовується наступний алгоритм:

 • на першому етапі варто помити волосся, нанести на нього спеціальний бальзам, який буде виступати в якості термозахисту;
 • дочекатися висихання волосся або використати для цього фен;
 • на наступному кроці можна ввімкнути плойку-гофре та дочекатися необхідних температурних показників;
 • завчасно варто розділити волосся на невеликі локони та зафіксувати їх за допомогою спеціальних зажимів;
 • після цього невеликі локони потрібно помістити між пластинами та стиснути пристрою приблизно на 1 секунду;
 • для укладання зачіски можна використати лак для волосся.

Якщо дотримуватися алгоритму, наведеного вище, є можливість отримати зачіску, яка буде триматися до наступного миття волосся. Особливо вранці, коли зовсім немає часу на голову, можна витратити всього 3-5 хвилин і отримати неперевершений об’єм та красиву зачіску.

Джерело: BaByliss PRO Україна https://babyliss.in.ua/