Швидка та своєчасна оплата 

Настали інші часи, і наш побут суттєво змінився ― в першу чергу завдяки сучасним технологіям. Стрімкий прогрес призвів до того, що для вирішення якого-небудь питання навіть не потрібно виходити з кімнати: прямо за робочим столом за допомогою ноутбука чи ПК ми можемо придбати квиток на потяг чи літак, купити омріяну річ, замовити тур по Європі, записатися на курси англійської мови, забронювати місце за столиком в ресторані чи замовити піцу з доставкою додому. Наше життя стало простішим і в той же час цікавішим та набагато різноманітнішим: тепер в нас є доступ до всього того, що ще 25-30 років тому здавалось фантастикою. 

Розрахуватися з Вітелеком та іншими провайдерами 

Алгоритм дій надзвичайно простий ― вам не потрібно спеціально вивчати меню, щоб досконало розібратись, як все працює. Розрібники Банк24 попіклувались про те, щоб інтерфейс був максимально зручним та інтуїтивно зрозумілим. Універсальність та клієнтоорієнтованість ― ось ці два слова найкраще описують підхід Bank24.  

Якщо для вас актуальна оплата послуг Вітелеком, нижче ― міні-інструкція. Навіть якщо ви ніколи не користувалися дистанційними платіжними сервісами, нічого складного в цьому немає. 

  • Отже, спочатку ви відвідуєте головну сторінку офіційного сайту та знаходите потрібну вам категорію (краще скористатися пошуковим вікном, тому що гортати можна дуже довго ― перелік організацій об’ємний). 

  • Потім ви заповнюєте віртуальний бланк, який складається всього з двох пунктів: вписуєте номер договору та суму, яку необхідно перерахувати. 

  • Звісно, якщо транзакція була вдалою, ви обов’язково отримаєте сповіщення про підтверждення зарахування коштів. 

Сервісом можуть користуватися всі без виключення, в кого є будь-яка банківська карта (при переказах з неї будуть зніматися кошти). Більше ніяких умов немає. Ви можете здійснювати транзакції різного призначення тоді, коли зручно вам, не підлаштовуючись під чийсь графік.  

До безумовних переваг сервісу можна зарахувати привабливий дизайн (якщо ви естет і для вас візуальна складова має значення, ви обов’язково звернете на це увагу), високу швидкість обробки інформації та широкий асортимент послуг ― кожен клієнт знайде тут саме те, що потрібно йому. 

Приємні «бонуси»  

Окрім стандартних послуг (поповнення мобільного, переказ між картками тощо) тут можна знайти й розділ з благочинністю. Так, ви зможете підтримати нашу армію. Неважливо, яка сума є для вас доступною ― навіть п’ятдесят гривень теж мають значення.