Максимальний екран серед iPhone 13 версії є у моделі Айфон 13 Про Макс. Саме цю модель виробник вирішив зробити максимальною за розміром дисплея. Але тут є свої хитрощі, які не приховує навіть офіційний виробник цього смартфону, про які ми розкажемо зараз.

Яким є реальний розмір екрана iPhone 13 версії Pro і що він вміє

Все складно із розмірами екрана на цьому смарті, адже навіть виробник зазначає – візуально розмір дисплея 13 Pro Max досягає 6,68 дюйма. Проте навіть офіційний сайт робить обмовку – це точно виміряна діагональ між скругленими кутами на матриці. А площа для роботи і перегляду – трохи менша. Та зараз варто дізнатись найцікавіше. Адже дисплей вартий того, щоб ним користуватись.

Дисплей має офіційну назву Super Retina XDR. Він використовує інновацію ProMotion – технологію, що динамічно працює із поліпшенням якості зображення. Зміна картинки на екрані відбувається із майже рекордним показником – 120 разів за секунду. Така частота зміни використовується лише для високоякісного відео, що характерне для професійного телевізійного обладнання. Тобто побачити всю яскравість та якість зображення можна саме на дисплеї смартфона, без перемикання його на екран комп’ютера, планшета чи ноутбука.

Цікаво, що розробники подбали про функцію енергозбереження, адже для того, щоб Айфон не споживав занадто багато енергії, частота може скорочуватись до 10 зображень на секунду. Так смарт рятується від швидкого розрядження, проте у будь-яку мить він готовий знову демонструвати якість відео чи фото у найкращій якості, як тільки користувач знову починає активно працювати. Частота кадрів змінюється автоматично, в залежності від режиму роботи та виконуваних завдань, щоб користувач почувався вільним від перемикання режимів роботи і різноманітних технічних налаштувань. Так суттєво економиться заряд акумулятора та продовжується автономна робота гаджета.

Граємо як на кращому геймерському десктопі

Ігри мають властивість забирати більшу частку ресурсів гаджета. Для цієї моделі смартфона – це не проблема. Якщо для спілкування та розваг купити Айфон 13 версії Про Макс, то той, хто любить онлайн-змагання не буде розчарований. Смарт з легкістю виконує всі завдання для опрацювання та відображення графіки під час насичених деталями віртуальних двобоїв. Цей смартфон за потужністю та відображенням картинки є справжнім міні-геймер-десктопом із супер-здібностями у візуалізації:

  • обробка відео та рухів йде за допомогою 5-ядерного процесору на базі A15 Bionic;
  • екран має велику діагональ для перегляду ходу гри;
  • швидкість зміни картинки в геймер-режимі досягає 120 Гц, що є найвищим показником для цієї версії.

Крім того, матриця смартфона розрахована на ідеальну передачу кольорів та тіней, контурів зображень як на вулиці із розсіяним світлом, так і в затемненому приміщенні.