Рослини – універсальна і вічна ідея подарунка. Учні та батьки кожного вересня знаходяться у пошуку оригінальної квіткової композиції яка здатна висловити подяку вчителю за старання та серце, які вони вкладають в учнів. Інтернет-магазин, який надає послуги флористики, озеленю та продажу букетів здатен створити букет на 1 вересня, який доставить масу радості і позитива вашому вчителю.

Квіти з доставкою - наша спеціалізація, в якій ми маємо багаторічний досвід, завдяки якому здатні поєднати накопичені знання з інноваційний ідеї. Сьогодні доставка квітів через Інтернет є надзвичайно бажаною послугою.

Яке призначення букетів до першого вересня і дня вчителя подарунків?

По-перше, це дуже приємна подяка за мудрість і любов до дитини. Вчителі несуть велику відповідальність за виховання молодих поколінь не лише в галузі знань і науки, а й у соціально-психологічних питаннях також. Школа – наш другий дім. Саме тому варто висловити подяку вчителям під час професійних свят у цікавій формі.

Композиції можуть бути різного розміру та форми, а їх характер залежить насамперед від творчості учнів та батьків. Квіти, безсумнівно, є найпопулярнішим подарунком для вчителів. Це дуже універсальний подарунок, який можна дарувати як жінкам, так і чоловікам. Вчителя і вихователі обов’язково оцінять такий чарівний жест і будуть у захваті від чудових квітів.

Пропозиції флориста

Букети зі зрізаних рослин – це універсальний подарунок з невимушеним шармом, який неодмінно виразить вдячність за навчання. Виберіть сезонні квіти в подарунок вчителям. У вересні, незважаючи на осінню погоду, ще можна придбати багато красиво квітучих екземплярів. Пропозиція флориста включає:

  • Гвоздика;
  • Калина;
  • Ромашка;
  • Альстромер;
  • Лілії;
  • Гербери;
  • Кали;
  • Соняшники.

Елегантним доповненням до букету стануть амарантові або класичні троянди.

Які види квітів краще вибрати для букета?

Безсумнівно барвисті гербери виглядають чудово. Це справді радісні квіти з безліччю фантастичних сортів і кольорів. Пропонуємо в букет помістити декількох відтінків гербер, і ефект, безсумнівно, буде унікальним і цікавим. Жовтий, червоний і рожевий – найпоширеніші варіанти, які можна поєднувати різними способами. За допомогою таких квітів ви подаруєте справжню радість одержувачу.

Соняшник також дуже позитивний подарунок. Подарований букет або окрема квітка, неодмінно стане приємним сюрпризом для освітян.