При виконанні небезпечних для здоров'я людини робіт важливо дотримуватися правил техніки безпеки, робочого протоколу та використовувати засоби індивідуального захисту.

 

 

Робочий спецодяг забезпечує захисний бар'єр, а також може оснащуватися деякими захисними елементами та характеристиками, які забезпечують профільний захист від певного виду небезпеки.

 

Спеціалізований одяг може забезпечувати як загальний захист, так і профільний. Наприклад, від біологічних організмів чи інфекцій, хімічних речовин та нафтопродуктів, супер високих чи низьких температур, різного виду комах.

 

Тому, купуючи спеціалізований робочий одяг, дуже важливо переконатися у приналежності товару до середовища застосування. Деякі виробники радять випробовувати засоби індивідуального захисту в робочому середовищі, а також перевіряти на наявність браку та пошкоджень

 

Пошиття спецодягу у Києві є популярною послугою.

 

Ця послуга має багато хороших переваг. Але також мало хто здогадується, але ця послуга допомагає в ряді маркетингових цілей. Також професіонали розробляючи унікальну партію спеціалізованого одягу, звертаються також до маркетингових досліджень:

 

  • Формування цілей та технічних завдань розробниками.

  • Презентація проекту та вимірюваних величин - фінансовий бюджет, встановлені часові рамки проекту (дедлайн), проміжки доставки по Україні та всьому світу.

  • Юридичне фіксування всіх договірних відносин та підписання договору.

  • Дослідження ринку, конкурентів, місії компанії, особливостей її виробничих процесів та циклів.

  • Розробка унікальних ескізів спеціалізованого одягу.

  • Вибір постачальників на конкурсній основі та замовлення необхідних матеріалів.

  • Виробництво першого пробного зразка, докладне узгодження всіх виробничих моментів.

  • Відшив партії спеціалізованого одягу.

 

 

Також дуже важливо, щоб замовник був присутній на кожному етапі і брав активну участь у погодженні та прийнятті всіх виробничих рішень.

 

Спеціалізований одяг, захисні засоби персонального застосування та спецвзуття доставляються в Україну з будь-якої точки світу.