Яремче – чудовий осередок як для тихого романтичного відпочинку, так і з великими компаніями, родинами – тут кожен знайде чим розважити cебе, не дивлячись на те, що лижі влітку недоступні. З цієї причини багато людей відмовляються від поїздки до гір, але дарма... Яремче пропонує дуже багато цікавих місць для незабутнього релаксу.

На території Карпатського національного природного парку ви знайдете неймовірні пейзажі, рідкісні види флори та фауни. Разом з коханою людиною ви можете піднятися на найближчі гори чи влаштувати романтичний відпочинок на двох в Карпатах у вигляді вечері на заході сонця. А якщо буде бажання – взагалі влаштувати неймовірну фотосесію у стилі «Love Story» з професійним фотографом і з гарним убранням. Щоб бути ближчими з природою – можна також влаштувати життя в наметах на декілька днів. У межах міста туристи можуть відвідати два водоспади, які називаються Дівочі сльози та Пробою (Пробій). Це найпопулярніші пам'ятки міста.

Якщо ви зі своєю коханою людиною любите містичні природні загадки, легенди, то скеля Писаний Камінь – саме для вас. Тут якось побували й деякі українські письменники, серед яких: О.Кобилянська, І. Франко, М. Коцюбинський. Загалом, це місце відвідують і компаніями. Однак це залежить від вподобань і віку. Наприклад, дітям можливо буде нудно. Тож відведіть їх до мінізоопарку на околицях Яремче. Ви можете не тільки побачити, але навіть погодувати тваринок – справжнє єднання з дикою природою. На території знаходяться дикі кабани, косулі, олені, орли тощо. Окрім цього, там дуже красивий ландшафтний дизайн – алеї, будиночки, альтанки, містечка. Загалом, якщо ви їдете великою компанією чи з дітьми – рекомендуємо винайняти будинок в карпатах : так і вигідніше, і можна обрати житло одразу зі своїм особистим чаном чи басейном.

По бажанню можна навіть піднятися на Говерлу, або пологішу гору – Хом’як, однак до них треба подолати кілометри. Треба буде в такому разі скористатися автомобілем чи автобусом, бо місцевість має дуже хорошу транспортну розв’язку.

Щодо їжі, очевидно вас цікавлять якісь тематичні заклади. Один із таких – музей-ресторан «Гуцульщина». Фішка ресторану – автентичність, тематичність, самобутність; адже вони дотримуються гуцульських традицій у деталях – наприклад, подання страв обов’язково має виконуватися в унікальних керамічних посудинах з розписом; готуватися так само давніми традиційними способами – за допомогою печі з дровами, облицьованою старовинним косовським кахлем.

Однак, що робити, коли ви, наприклад, хочете зостатися тільки вдвох, на самоті та не бути активними відпочивальниками? Апарт-готель «Вершина» приготував для вас спеціальну пропозицію, де буде:

  • тихий спокійний двір;
  • комфортабельний номер зі всіма умовами;
  • сніданок у постіль та багато чого іншого.

На території готелю працює традиційний карпатський ресторан, тож не доведеться довго ходити в пошуках чогось нового. Усе для того, щоб ви спокійно насолоджувались красою Карпат!