Цей будівельний матеріал універсальний та надійний. Він має багато переваг і коштує недорого. Та може прослужити господареві десятки років. Все це про профнастил, який є корисним для облаштування сайдингу, якісної огорожі або покрівлі. Обрати якісний матеріал для будівництва можна без складних вимірювань та досліджень. Достатньо уважно вивчити специфікацію товару та переглянути основні характеристики.

Більше про профнастил для різного використання від відомих брендів і в широкому асортименті можна дізнатись на сайті компанії «Альтернатива» https://vipdah.com.ua/ua/.  Компанія вже багато років працює на ринку покрівельних матеріалів та матеріалів для сайдингу. І пропонує всі види класичних та інноваційних матеріалів у цьому напрямку.

 

Якщо потрібна надійність, зверніть увагу на товщину металу

Профнастил використовують у багатьох випадках для облаштування зовнішнього облицювання будинку чи у інших конструкціях, які постійно стикаються із повітрям, вологою, агресивним середовищем. Тому важливо знайти профнастил, який відповідав би вимозі надійності та витривалості.

Переглянути пропозиції виробників, що виготовляють та постачають профнастил для будівельних і опоряджувальних робіт можна на сторінці  https://vipdah.com.ua/ua/product-category/profnastil/. Тут є металеві профнастили із різними видами покриття та висотою профілю, товщиною металу.

Профнастил який має товщину металевої основи менше 0,4 мм краще використовувати для допоміжних робіт. Потрібна надійність і тривала експлуатація – обирайте профнастил товщиною не менше 0,4-05 мм.

Для покрівлі краще купувати профнастил з металевою основою товщиною 0,5-0,7 мм.

Більш потужний за товщиною шар металу – для спорудження комерційних чи приватних споруд, де металопрофіль грає роль несучої конструкції.

Щоб і в спеку і холод: яким має бути краще покриття для профнастилу 

Для витривалості профнастилу, його основу покривають спеціальними матеріалами. Один із найважливіших параметрів – кількість цинку на поверхні. Саме цей метал поліпшує антикорозійні властивості. Вимірюють цей показник у грамах на метр квадратний.

У хорошому, якісному та витривалому профнастилі має бути не менше 225 г/ кв. м. Краще, щоб цей показник складав 230-250 грам на кв. м. А найсильніший захист гарантовано для оцинкування із показником 270 г/кв. м.

І остання ознака якості профнастилу: багатошаровість захисних матеріалів. Якщо потрібно матеріал, який захистить покрівлю, шукайте не тільки оцинковані листи, але і вкриті шаром полімерної фарби. Для поліпшення антикорозійних властивостей їх можуть додатково вкривати іншими синтетичними матеріалами.