На щастя, ті часи, коли облік товарів на складах доводилося вести вручну, давно канули в Лету. Їм на зміну прийшли розумні програми, які значно полегшують роботу спеціалістам і сприяють економії часу. Більшість із них – платні, тому доступні не всім підприємствам. Але нещодавно з'явився і запрацював сервіс, за допомогою якого вести складський облік стало особливо просто, і що важливо безкоштовно.

Бухгалтери, напевно, вже здогадалися, що йдеться про HugeProfit. Сервіс встиг завоювати популярність. Розробники повністю відійшли від російського софту та перейшли на українські аналоги.

У чому переваги програми

Однією з основних переваг програми є те, що надають підтримку не роботи, а живі люди – фахівці. Вони готові відповісти на запитання там, де вам зручно. Служба підтримки допоможе новачкам пройти адаптацію та розібратися що до чого. Серед плюсів можна виділити такі можливості сервісу:

- Ведення детального обліку товарів;

- Додавати варіанти товарів;

- Оформляти доставку та оформлення товарів за допомогою мобільного телефону.

Можливості та переваги програми можна перераховувати довго, але основним її плюсом по праву вважається те, що співробітники магазину мають можливість економити сили та час. Крім того, людський фактор, який іноді призводить до непоправних помилок, зводиться до мінімуму.

Наскільки сервіс ефективний

За допомогою цього сервісу багато магазинів, як онлайн, так і офлайн, покращили свої економічні показники, оскільки працювати стало більш ефективною. Так, сайт допоміг деяким клієнтам за короткий час отримати дохід у розмірі більшому за 70 мільйонів. Клієнти сервісів збільшили кількість продажів.

Однією з переваг є хмарний сервіс, популярний нині у різних галузях економіки та торгівлі. За рахунок цього складський облік товарів став менш уразливим, а це не може не позначитися позитивно на економічній складовій. Завдяки такому сервісу ваші дані ніхто не зможе скопіювати або заразити вірусом.

Компанія-розробник гарантує повну конфіденційність своїм клієнтам, у чому багато хто з них встиг переконатися на власному досвіді. Програма особливо необхідна власникам інтернет-магазинів, у тому числі тих, які працюють у соціальних мережах, невеликим роздрібним магазинам, а також – маркетплейсам. Якщо ви належите до потенційних клієнтів, спробуйте використовувати сервіс, і ви переконаєтеся в його високій ефективності.