Тротуарна плитка – один із найбільш популярних та затребуваних будівельних матеріалів на профільних ринках різних країн світу. Ще кілька років тому критерії, за якими її обирали, були обмеженими: колір та форма. Сьогодні, коли технології виробництва плитки удосконалилися, покупцям доводиться вирішувати ширший спектр питань.

Забігаючи вперед, відзначимо, що придбати якісну тротуарну плитку, що відповідає всім сучасним вимогам, ви можете, перейшовши на посиланням zavod-brukivky.kyiv.ua. Тут ви знайдете широкий вибір відповідного товару за доступними цінами.

На що звернути увагу при покупці

Якщо ви хочете, щоб тротуарна плитка служила вам довго, звертайте увагу на такі критерії:

- Дизайн. Колір та форма виробів повинні поєднуватися із загальним оформленням інтер'єру вашого будинку;

- Матеріал. До нього сьогодні висуваються жорсткі вимоги. Дізнайтеся, за якими технологіями та з якого матеріалу виконана плитка, після чого дізнайтесь, чи підходить вона для передбачуваних умов експлуатації;

- Призначення. Товщину плитки слід підбирати з урахуванням тих навантажень, які покладатимуться на неї.

Найчастіше тротуарну плитку вибирають на етапі будівництва будинку, але якщо ваша будівля стоїть вже багато років і ви хочете просто замостити територію, звертайте увагу на навантаження. Якщо у двір часто заїжджають автомобілі, то віддавайте перевагу міцним та надійним варіантам. Для садових доріжок підійде матеріал менш витривалий, а відповідно дешевий. При покупці вибирайте вироби відомих брендів. Останнім часом великою популярністю користується тротуарна плитка Цегла. Придбати ви її можете у відомому інтернет-магазині.

У чому переваги тротуарної плитки

Порівняно з асфальтом, плитка виглядає більш естетично, і в цьому її основна перевага. Плитка для мощення тротуарів випускається в різних формах і відтінках, завдяки чому ви зможете зробити вигідну в усіх відношеннях покупку. Матеріал відрізняється високою міцністю. Асфальт на прибудинкових територіях зазвичай укладається за допомогою непрофесійних катків, отже термін його служби скорочується.

Плитка, до всіх своїх переваг, ремонтопридатна. Наприклад, тротуарна плитка Моноліт-Брук відрізняється тим, що замінити пошкоджені ділянки не важко. Те саме можна сказати і про інші моделі. У продажу ви знайдете безліч варіантів тротуарної плитки: виробники та продавці пропонують необмежений вибір.