Вантажні перевезення по Україні є однією з найбільш популярних послуг. Для того щоб переїзд не перетворився на кошмар і нервування, звертайтеся за допомогою в перевірену транспортну компанію, яка надає послуги по перевезенню вантажу.

Надійна та популярна транспортна компанія швидко та ефективно організує перевезення вантажу для власних потреб та інші вантажоперевезення по Україні, квартирний та офісний переїзд, перевезення офісного та промислового обладнання, будматеріалів та техніки.

Багаторічний досвід і база клієнтів, що постійно зростає, говорить про переваги компанії:

 • якість перевезення та гарантії безпеки вантажу;
 • оптимальна вартість перевезення;
 • зручність замовлення;
 • швидкий добір необхідного транспорту;
 • здійснення вантажоперевезень по Києву та Київській області;
 • акуратні вантажники та водії. 

На відміну від багатьох інших компаній, які здійснюють перевезення вантажу без документів, компанія Biggy здійснює перевезення з попереднім оформленням документів. Закладається договір на  виконання послуг, а далі оформлюється акт виконаних робіт.

Зручний інтерфейс сайту передбачає легке та швидке замовлення необхідного вантажного транспорту, не виходячи з дому – онлайн, для здійснення таких видів послуг:

 • квартирний переїзд;
 • переїзд із заміського будинку до міста;
 • ВІП-перевезення чи транспортування «під ключ»;
 • переміщення промислового та торговельного обладнання;
 • переміщення крихких та цінних вантажів. 

Каталог транспорту

Компанія Biggy має у своєму розпорядженні величезний автопарк вантажного транспорту. Залежно від роду переїзду необхідно підбирати і техніку. При плануванні переміщення з невеликою кількістю речей будуть в нагоді автомобілі для вантажоперевезення 5 тон і менше. Це можуть бути мікроавтобуси та газелі.

Для серйозніших переміщень знадобиться транспорт із можливістю вантажоперевезення 20 тон і більше.

Для здійснення перевезення 60 т вантажу можна використати декілька великих вантажівок. 

Калькулятор

Вартість перевезення вантажу залежить від кількох параметрів. Насамперед слід враховувати вид послуги, що надається, вантажопідйомність автомобіля, цінність вантажу, відстань, на яку здійснюється переїзд. Транспортування можна замовити на сайті компанії, а також скориставшись спеціально розробленим калькулятором, розрахувати вантажоперевезення. 

Часто задаванні питання

Сайт транспортною компанією виконаний так, щоб користувачі швидко та без проблем змогли здійснити замовлення послуги та стали згодом постійними клієнтами. Проте, все одно не виходить уникнути питань, що виникають. 

Чи укладається договір на надання послуг? 

Перед наданням послуги обов'язково підписується двосторонній договір, яким Замовник отримує гарантію того, що вантаж доїде до місця призначення в цілості. 

Як я можу оплатити послугу?

Послуга оплачується будь-яким зручним для вас способом. Це може бути оплата карткою або готівкою після переміщення.

Оформлення заявки

Оформити заявку на перевезення вантажу можна двома способами. В першому варіанті, скориставшись формою на сайті компанії, куди потрібно занести свої особисті дані, телефон та пункти відправки та прибуття.

В другому варіанті пропонується звернутись до професійних менеджерів компанії за допомогою з приводу оформлення заявки.

Але будь-якому випадку, вартість перевезення вантажу по Україні буде вигідніша, а якість краща.