Fun88 повідомив, що в суботу ЗМІ в Іспанії та Німеччині одноголосно підтвердили, що «Баварія» досягла угоди з «Барселоною», і Левандовскі перейде в «Барселону» за фіксованою ціною 45 мільйонів євро + плаваючою ціною 5 мільйонів євро. 34-річний Левандовскі підпише чотирирічний контракт з "Барселоною".


Варто зазначити, що окрім 50 мільйонів євро, інвестованих у Левандовскі, Барселона інвестувала майже 200 мільйонів євро в трансферний ринок, коли Мессі покинув команду менш ніж за рік.
5 серпня 2021 року "Барселона" оголосила, що не буде продовжувати контракт з Мессі. Fun88 заявив, що клуб "Барселона" має серйозні фінансові проблеми і не може дозволити собі контракт Мессі.
Однак менш ніж через рік після того, як Мессі залишив команду, Барселона знову стала головним героєм трансферного ринку, запропонувавши високі ціни та величезну зарплату.


Нещодавно "Барселона" оформила трансфер Рафінья. Ціна бразильського гравця становить 58 мільйонів євро фіксована плюс 7 мільйонів євро плаваюча. І ось Барселона домовилася з Баварією про трансфер Левандовскі за ціною 45 млн євро + 5 млн євро.

Fun88 Sports також сказав, що якщо Барселона економила минулого літа, то цього літа вона почне витрачати багато грошей. Минулого літа Барселона орендувала Деміра та Люка Де Йонга, звільнивши Депая, Еріка Гарсію та Агуеро. Однак гра команди в першому таймі була незадовільною, тому зимовий трансферний ринок витратив 55 мільйонів на представлення Феррана Торреса, орендував Траоре та звільнив Обамеянга та Алвеса.

Цього літа "Барселона" звільнила Крістенсена і Кейсі від віз. Барселона не повідомила, скільки гравці та агенти отримали за ці безвізові операції.
Лише в трансфери Барселона інвестувала 170 мільйонів євро. Трансферний експерт Романо також сказав, що незрозуміло, звідки у Барселони взялися гроші.
Скажіть, що у Барселони є гроші, у них скрізь борги, і скажіть, що у Барселони немає грошей, вони завжди можуть заробити гроші, щоб завершити підписання. Барселона, яка не може дозволити собі контракт Мессі, фактично має гроші, кинуті на трансферний ринок менше ніж через рік після того, як Мессі покинув команду, і цілком може дозволити собі 3-річний контракт Мессі (Мессі раніше погодився на скорочення зарплати) .