Дівчина, жінка, інакшаНарешті прийшла літня спека, а це означає, що час брати відпустки й відпочивати з книжкою на пляжі чи на дачі! Цей список книжок на літо для дорослих ми підготували спеціально для вас, аби вам точно було з чого обрати!

«Дівчина, жінка, інакша» Бернардін Еварісто — це дванадцять історій дуже різних жінок, які прагнуть одного — бути почутими. Це саме життя, яке диктує свої умови. Ця книжка у вашому списку літератури на літо може стати незабутньою.

Зовсім не дитяча книжка про літо, а дивний детектив, справжня гра з читачами, яка занурює у світ головної героїні Станіслави — це «Принцип втручання» Тамари Горіха Зерня. Нещодавно вона знайшла свою розраду в роботі, щоб не думати про інше, але з цього стану небуття її висмикує дивне прохання…

Одна з найкращих книг для читання влітку — «І будуть люди» Анатолія Дімарова. Після неї можна одразу подивитися нещодавню екранізацію, адже по роману зняли цілий серіал.

«Шляхи життя» Фредріка Бакмана розповідають історії, що змушують замислитися – ким є людина? Що визначає її як особистість? У книжку входять оповідання «І щоранку дорога додому стає все довшою й довшою» та «Справи твого життя».

Також улітку можна звернутися до класичних художніх книжок https://book-ye.com.ua/catalog/khudozhnya-literatura/, наприклад, «Джейн Ейр» Шарлотти Бронте. І сьогодні читачі із захопленням читають про життя сильної сироти Джейн, яка бореться за своє щастя.

62c43bee460a9.png«Міс Ґрем. Кулінарна книга шпигунки» Сесілії Різ — це гостросюжетна книжка про шпигунські ігри й державні таємниці. Головна героїня Едіт вирушає до Німеччини після закінчення Другої світової війни, щоб стати шпигункою, та потрапляє в незвичну для себе пригоду.

«Там, де співають раки» Делії Овенс — чутлива історія про відкриття своєї душі іншій людині. Самотня Кайя довгий час не підпускає до себе нікого, але зрештою розуміє, що прийшов час довіритися комусь…

«Лагідна війна» Джулії Беррі повідає історію життя чотирьох простих людей з вуст самої Афіни. Вона доводить, що, навіть попри на війну, людина здатна лишитися Людиною і не втратити себе.

«Художниця тіла» Дон Делілло — дуже незвичайна книжка, справжній гімн красі й довершеності людського існування. Тут перформансистка Лорен вчиться заново приймати світ після складної втрати та зненацька зустрічає того, хто здатен допомогти…

«Ідеальна незнайомка» Меґан Міранди — запаморочлива історія про нелегку долю Лії Стівенс, якій довелося пережити багато чого у своєму житті. Разом із подругою Еммі вона тікає в Пенсільванію, щоб почати життя з нової сторінки. Але й тут стається страшне — знаходять тіло жінки, схожої на неї. А ще, здається, Еммі ніколи не існувало… Принаймні, так кажуть Лії поліціянти.

«Перше слідство імператриці» Наталки Сняданко — документальний детектив про скрипку Моцарта, фестиваль у Львові та імператрицю Сіссі. А ще про ланцюжок моторошних подій, що починаються з приїзду до міста Льва. Тут жінці доведеться провести ціле розслідування, щоб розібратися, що й до чого.

«Абрикосова книгарня» Орести Осійчук розповідає про дружбу двох людей з однаковими прізвищами на початку двадцятого століття. Один з них — дев’ятирічний Місько, а інший — дорослий Михайло. Проте що ж їх насправді поєднує?