Швидкомонтовані будівлі Вітон

Сьогодні у багатьох видах бізнесу потрібна споруда певних будівель. Сучасні технології дозволяють робити це швидко та ефективно. Швидкомонтовані будинки дають величезну перевагу над іншими видами будівель, які вимагають великої кількості зусиль та часу. Швидкомонтовані будівлі від Генпідрядної компанії Вітон – це чудова можливість розвинути бізнес та отримати перевагу над конкурентами.

Переваги компанії

Швидкомонтовані комерційні будинки – це торгові центри, розважальні заклади та інші об'єкти. Компанія використовує принцип будівництва за допомогою металевих конструкцій на болтових з'єднаннях, двотаврові балки та PIR/PUR сендвіч-панелі. Це дає такі переваги:

  • Надійність конструкцій – вони простоять і прослужать понад 30 років;
  • Економічність будівель - будівництво дешевше на 10-30 відсотків, ніж іншими способами;
  • Енергоефективність – цілісність конструкцій дозволяє заощаджувати на опаленні, зберігаючи тепло всередині приміщень;
  • Висока швидкість будівництва – об'єкти площею до 3000 квадратних метрів компанія збудує за 6 місяців і менше.

Швидкомонтовані промислові будинки також користуються великою популярністю. Це різні цехи з виробництва будь-яких виробів. Висока швидкість будівництва та практичність конструкцій дозволяє швидко розширювати бізнес, будувати нові об'єкти. При цьому підприємство може взяти весь процес будівництва об'єкта під свій контроль: з отриманням дозвільної документації та іншими супутніми питаннями.

Швидкомонтовані сільськогосподарські будинки – це ангари, теплиці, ферми. Відкривши розділ Про компанію на сайті підприємства ви побачите велику кількість причин замовити будівництво об'єкту саме тут. Адже компанії довіряють десятки великих бізнесменів у всій країні.

Швидкомонтовані спортивні комплекси та інші об'єкти ви побачите у розділі Портфоліо – це сучасні, практичні та надійні будівлі, які дають масу можливостей та значно економлять не лише бюджет бізнесу, а й час.