Охочі придбати насіння марихуани вже на етапі вибору постають перед проблемами. Особливо це стосується новачків, які лише пізнають ази гровингу. Асортимент продукції надзвичайно широкий. Для прикладу, перейдіть за посиланням https://errors-seeds.com.ua/ua/, і ви переконаєтеся: різновидів насіння каннабісу величезна кількість. Щоб дещо спростити процес вибору для зацікавлених, розглянемо особливості фотоперіодних та автоквітучих сортів. Що означають ці терміни, які властивості притаманні рослинам обох типів? Про це та багато іншого поговоримо докладніше. 

Визначення та характеристики

https://marivanych.shop/img/blog/avtocvetushie-sorta-konopli/short.jpg

Канабіс – непередбачувана та не до кінця досліджена рослина. Сфера його створення та культура споживання постійно перебувають у стадії динамічного розвитку. Станом на сьогодні існує низка груп рослин, які поєднують таку масу сортів, що порахувати їх усі неможливо. Отже, розберемося, як тип цвітіння впливає на всі інші характеристики коноплі. 

  1. Фотоперіодичні сорти. Насіння забезпечує рослини, фази життя яких є залежними від освітлення. Світловий цикл має змінюватися, аби культура з вегетації перейшла в цвітіння (12 годин світла та 12 годин темряви – ідеально). 

  2. Автоцвіти. Сорти такого типу не прив’язані до світлового циклу. Вони зазвичай мають короткий вегетаційний період. В цвітіння переходять автоматично. Загалом, життєвий цикл культури триває не довше 60 діб. 

Цікаво, що автоквітуча марихуана з’явилася селекційним шляхом. В процесі селекції до звичайних сортів канабісу був доданий ген рудералісу. Він відповідає за високі показники живучості кущів, оскільки прототип  є «диким» представником, адаптованим до найскладніших умов. 

За показниками урожайності «фотики» ще зовсім недавно значно перевершували автоквітучі сорти. Але постійно створюються нові гибриди автоцвітів, і окремі з них в плані продуктивності стали навіть привабливішими, ніж фотоперіодичні рослини. 

Зайдіть на https://errors-seeds.com.ua/ua/, перегляньте асортимент і зверніть увагу на опис «автиків». Серед товарів є такі, що задовольняють вимоги найпримхливіших професіоналів. А для новачків автоквітучий канабіс є справжнім одкровенням: не вимагає посиленої уваги до себе, радує витривалістю та високими показниками якості. Проте, масовості урожаю без потужного освітлення домогтися таки не вдасться.

Смак та аромат: що потрібно знати

https://jahforum.net/uploads/monthly_2017_07/IMG_0146.JPG.e7c7e1e136fcb1f5407d23c13e06a9d9.JPG

Багато хто вважає, що насіння фотоперіодної коноплі гарантує більш інтенсивний аромат та вишуканий смак. Крім того, у складі таких сортів міститься оптимальна кількість каннабіноїдів та терпенів. Проте, в продажі є новинки автоквітучої марихуани, що виграє перед фотоперіодною і за цими параметрами. 

Об’єктивної поради щодо того, який з різновидів обирати, не існує. Автоцвіти дають швидкий результат гровингу за мінімальних зусиль. Не зважаючи на це, багато знавців рекомендують новачкам таки обирати фотоперіодичні сорти. Але лише власний досвід допоможе зрозуміти, який із типів сортів є кращим саме для вас. 

Обираємо продавця

 

В жодному разі не купуйте насіння канабісу за оголошеннями не перевірених продавців. Якісний продукт можна отримати лише в спеціалізованому магазині. Сідбанки зазвичай працюють на репутацію, тому реалізують виключно оригінальну продукцію. Першим сідшопом в Україні став Errors Seeds – і донині тут пропонують унікальні зразки насіння, постійно доповнюють асортимент новинками. Інтернет-магазин має зручний інтерфейс, що дозволяє знайти продукт на свій смак за кілька хвилин. Доставляють товари як по Україні, так і за кордон.