Галька –  це природний камінь, який представляє собою омиті річками і морями гладкі камінчики. Галька буває довгастої чи округлої форми, різного кольору і розміру. Цей камінь стійкий до будь-яких перепадів температури, вологостійкий, довговічний та міцний. Галька зберігає колір протягом довготривалого використання.

Завдяки своїм властивостям гальку часто використовують як оздоблювальний матеріал у будівництві та декоративний елемент у ландшафтному дизайні.

Використання гальки у ландшафтному дізайні

За допомогою гальки можно зробити садову доріжку. Розмаїття відтінків і форм цього каменю дозволяє створювати справжні шедеври з хитромудрих узорів. Головне правильно розрахувати кількість матеріалу і скласти схему візерунка майбутньої стежки.По завершенню укладання бажано обробити доріжку захисним безбарвним лаком для кращого збереження первинного зовнішнього вигляду.

Велика галька ідеально підходить для декору квітників і клумб. Можна викласти камінням нижній або верхній контур квітника, а можназаповнити нею середину, залишивши обмежене місце для квітів.

Галька підійде для оформлення ставків та фонтанів.

Як використовується галька в інтер'єрі

Декорування галькою завжди було дуже популярним. Дуже красиво в інтер'єрі виглядають мозаїки із гальки. Незвично і цікаво виглядатимуть арки та колони з цього матеріалу.В приміщенні галька може бути чудовим доповненням дизайну стін, підлоги, арок у ванній кімнаті, кухні чи вітальні.

Оригінально і цікаво на будь-якій кухні виглядатиме фартух, викладений з гальки. Якщо є камін або його імітація, галька це те, що потрібно для декору. Цей природний матеріал найкраще підходить під стилістику і абсолютно не боїться перепаду температур. У ванній навіть можна всю підлогу зробити гальковою. Це не лише красиво та практично, але ще й корисно.

Масажний ефект гальки можна порівняти з процедурою в спа-салоні. Також у ванній можна викласти плінтус із великої овальної гальки. Такий декор добре виглядатиме саме у ванній, так як тут панує водна атмосфера.

Для декорування великих площ можна використати гальку на сітці. Галька на сітці складається з ретельно відібраних, промитих та підходящих за розміром каменів, тому все що потрібно –  це приклеїти каркас із галькою на вибрану поверхню. Така сітка відмінно тримається на будь-якій, навіть нерівній поверхні.