VPS вважається хостингом віртуальних серверів. Насправді це як виділена послуга в загальному хостингу. Що робити, якщо недостатньо ресурсів стандартного веб-хостингу для поставлених завдань? Звісно, ​​скористатися VPS хостингом! Такий вид послуг підходить для реалізації великої кількості завдань, він простий у налаштуванні та обслуговуванні, а також управлінні. На увагу заслуговує і його низька ціна.

Основні переваги послуг:

- Велика кількість ресурсів із зміною конфігурації. Необхідні ресурси завжди доступні;

- Простота керування, яка досягається завдяки наявності різних панелей;

- Підключення здійснюється безпечним каналом, що забезпечують від злому;

- Наявність ССД кешування підвищує швидкість обробки інформації;

- Майже все програмне забезпечення, панелі керування та інші модулі добре працюють на Linux, забезпечуючи стабільність продуктивності процесів.

Якщо потрібно, співробітники техпідтримки компанії https://bluevps.com.ua/ допоможуть з підбором відповідного рішення. Служба техпідтримки працює цілодобово, стежитиме за обладнанням у реальному часі. У випадку з питаннями пропонованих послуг звертайтеся за допомогою до фахівців компанії.

Який хостинг вибрати?

Зважайте на те, що ВВС хостинг дозволяє виконати розміщення свого сайту. Існує виділений хостинг та віртуальний сервер. У першому випадку орендується цілий сервер. Така опція є актуальною для великого сайту з великою кількістю трафіку. Якщо сайт новий, достатньо лише орендувати потрібний простір на сервері.

У ситуації із загальним хостингом, тут користувачеві надається простір на сервері разом з великою кількістю інших сайтів. Якщо немає впевненості у тому, якому варіанту віддати перевагу, скористайтесь ВВС хостингом. Хоча фізичний сервер тут тільки один, присутня можливість запуску кількох ОС. При цьому можна користуватися практично всіма плюсами виділеного сервера, але при цьому розцінки будуть помітно меншими. Позитивний момент у тому, що ВПС пропонує зручне управління та достатню продуктивність, як у випадку із виділеним сервером.

Швидкодія системи є тим фактором, який є важливим для більшості користувачів. Якщо говорити про віртуальний хостинг, то тут усі ресурси перебувають у загальному користуванні. Тому сайти, які відрізняються високою відвідуваністю, отримують максимум від такого розміщення. Вибираючи VPS, орендар набуває певної потужності, яка належить тільки йому. У той же час власник цих потужностей завжди має можливість здавати їх в оренду, якщо кількість пам'яті виявилася надмірною.