Майже кожна людина у світі вже важко уявляє свій початок ранку без чашечки ароматної кави. Капучіно, еспресо або фільтр кава, варіанти приготування кави різноманітні, як і асортимент кавомашин існуючих у продажу. Повністю автоматичні кавоварки, кавомашини з фільтром, капсульні або ручні машини, але чим вони відрізняються і яку кавоварку купити ?

Який тип кавоварки вибрати, залежить від різних факторів. По-перше, ви повинні подумати про свої звички: чи випиваєте ви час від часу лише одну чашку кави або вам потрібна щоденна порція кави вранці, а може і кілька чашок на день? Ви надаєте перевагу легкій або міцній каві, або ця перевага залежить від часу доби та типу кави? Розмір кавоварки теж грає важливу роль, тому що деякі пристрої займають багато місця, яке є не на кожній кухні.Для багатьох людей екологічні аспекти є головним пріоритетом при прийнятті рішення про покупку. Тоді їм обов'язково слід надати перевагу пристроям, які мають кращий енергетичний баланс і менший вплив на навколишнє середовище протягом усього життєвого циклу продукту.

Кавоварка з фільтром

У кавомашині з фільтром мелена кава повільно і рівномірно заварюється гарячою водою, як при приготуванні кави вручну. Машина дуже проста у використанні, і ви можете приготувати більшу кількість кави відносно дешево. Тому кавоварки з фільтром особливо підходять для будинків, де п'ють багато кави. Однак смак може сильно різнитися залежно від якості та кількості використаної кави.

Повністю автоматичні кавомашини

Замість фільтрування кави повністю автоматичні кавомашини пропускають воду через кавовий порошок. Одним натисканням кнопки можна приготувати різні кавові напої та молочну піну. Завдяки свіжомеленим зернам смак кави особливо яскраво виражений. Також любителі можуть самі встановити ступінь помолу та температуру заварювання. Важливо в цьому типі кавоварки регулярно чистити пристрій і камеру для кави. Спінювач молока слід ретельно очищати щодня, для запобігання утворенню мікробів та неприємного запаху. Для цього промивайте та протирайте шланг та насадку щодня після використання». Також необхідно регулярно очищати машину від накипу. Повністю автоматичні кавомашини також займають багато місця , тому перед купівлею виділить місце на вашій кухні для майбутнього девайсу.

Кавомашина в капсулах

Приготування в капсульній машині має вирішальну перевагу щодо подальшого задоволення. Це пов'язано з тим, що кава заварюється під високим тиском у капсулі. Завдяки цьому процесу ваша кава увінчується особливо гарною пінкою, і вивільняє більше ароматичних речовин, ніж при звичайному приготуванні. Крім кращої пінки і ароматного смаку, капсули мають ще одну перевагу: ви можете бути впевнені, що смак вашої кави завжди буде однаковим. Аромат та міцність не змінюються, тому що в капсулах завжди однакова кількість кави. Таким чином, ви не ризикуєте випадково зробити каву занадто міцною або занадто слабкою.

Капсульна машина завжди швидко готова до використання. Нагрів пристрою займає лише кілька секунд. Після цього ви зможете заварювати каву одним натисканням кнопки.

 Але це ще не все: догляд за капсульною машиною також простий. Ви можете легко чистити знімні вставки. І, як і в будь-якій іншій кавомашині, вам слід час від часу очищати капсульну машину від накипу.

Ручні кавомашини

Вони особливо підходять для любителів еспресо, котрі хочуть приймати участь у приготуванні на 100%. За це, а також завдяки тиску в дев'ять бар, ви будете винагороджені інтенсивним смаком та ідеальною пінкою, як у кращіх кав'ярнях . 

Переваги еспрессо кавоварок, які, на нашу думку, показують, що покупка такої кавомашини безумовно варта того.

  • смак - на наш погляд, смак є найважливішим компонентом, коли йдеться про каву. Смак еспресо з ручної кавоварки просто приголомшливий. Недарма більшість кафе використовують еспресо машини для приготування кавових напоїв.
  • оновлення кухні - кавомашини з портафільтром не лише покращують смак кави, а й прикрашають кожну кухню. Також існує безліч різних моделей, тому ми впевнені, що завжди знайдеться ручна кавоварка, що підходить для інтер'єру вашої кухні.
  • хоббі - кавові враження від ручної кавомашини включають не тільки споживання, але і приготування. Для багатьох приготування еспресо з кавоварки з портафільтром схоже на церемонію, для чашки кави потрібно скрупульозно виконати кілька кроків, але вони швидко перетворюються на гарний ритуал.